Találatok a FA-kupa címkére

Találatok száma: 705

FA-kupa: a Manchester Cityé az első elődöntő a Wembleyben

2019-03-19 13:42:17

A Manchester City és a Brighton összecsapásával kezdődik majd a labdarúgó angol FA-kupa elődöntős hétvégéje.

Wembley Stadion Wembley Manchester City FA-kupa

FA-kupa: tizenegyesekkel került a négy közé a Brighton

2019-03-17 18:20:24

Az angol FA-kupa utolsó negyeddöntőjében a Brighton a másodosztályú Millwall otthonában drámai körülmények között harcolta ki a továbbjutást, és került negyedikként az elődöntőbe. A legjobb négy között a Manchester City ellen küzd meg, míg a másik ágon Watford–Wolverhampton mérkőzést rendeznek a döntőbe jutásért.

Millwall FA-kupa Brighton

FA-kupa: későn ébredt, búcsúzott a Manchester United

2019-03-16 22:34:07

A Wolverhampton Wanderers 2–1-re legyőzte, és búcsúztatta a Manchester Unitedet az angol labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjében.

Wolverhampton Manchester United FA-kupa

FA-kupa: kétgólos hátrányból jutott tovább a Manchester City

2019-03-16 19:42:33

A Manchester City kétgólos hátrányból felállva 3–2-re legyőzte a másodosztályú Swansea-t, és bejutott az angol labdarúgó FA-kupa elődöntőjébe.

Swansea Manchester City FA-kupa

FA-kupa: 7 év után kaptak újra otthon gólt – így is elődöntősök

2019-03-16 15:17:10

Elsőként a Watford jutott be az angol labdarúgó FA-kupa elődöntőjébe, mivel hazai pályán 2–1-re legyőzte a Crystal Palace-t.

Watford FA-kupa Crystal Palace

Chelsea: egyértelmű szurkolói üzenet Sarrinak – videó

2019-02-19 13:11:43

Mint ismert, hétfő este a Chelsea labdarúgócsapata 2–0-ra kikapott a Manchester Unitedtől, ezzel kiesett az FA-kupából. A londoni kékek menedzsere, Maurizio Sarri alatt inog a kispad, és már a csapat szurkolói is egyértelműen kifejezték a véleményüket.

videó angol labdarúgás Maurizio Sarri FA-kupa Chelsea

FA-kupa: A szurkolók miatt nem aggódom, más miatt igen – Sarri

2019-02-19 08:38:08

Mint megírtuk, a Manchester United bejutott az angol labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjébe, miután az 5. forduló csúcsmérkőzésén 2–0-ra legyőzte Londonban a címvédő Chelsea-t. Lássuk, hogyan értékelték a találkozót a trénerek!

angol foci Ole Gunnar Solskjaer Maurizio Sarri Manchester United FA-kupa Chelsea

FA-kupa: a Wolves ellen folytatja az MU – a negyeddöntő párosításai

2019-02-18 22:50:23

A Chelsea–Manchester United (0–2) mérkőzés után kisorsolták a 2018–2019-es angol labdarúgó FA-kupa negyeddöntőit. Elkerülte egymást a két még versenyben maradt második ligás csapat; a favoritok közül a Manchester City a Swansea-hoz, a Manchester United a Wolverhampton Wanderershez utazik.

sorsolás negyeddöntő Wolverhampton Watford Swansea Millwall

FA-kupa: a Chelsea-t kiejtő MU-val teljes a negyeddöntő mezőnye

2019-02-18 22:30:44

Nyolcadikként a Manchester United jutott be az angol labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjébe, miután az 5. forduló csúcsmérkőzésén 2–0-ra legyőzte Londonban a címvédő Chelsea-t. A United Ander Herrera és Paul Pogba fejes góljával tulajdonképpen simán diadalmaskodott a Stamford Bridge-en.

Paul Pogba Ole Gunnar Solskjaer Maurizio Sarri Manchester United FA-kupa Chelsea

FA-kupa: két góllal vezet a szünetben az MU a Chelsea otthonában – videó

2019-02-18 21:09:39

Ander Herrera és Paul Pogba találataival két góllal vezet a félidőben a Manchester United a Chelsea otthonában a labdarúgó FA-kupa nyolcaddöntőjében.

Manchester United FA-kupa Chelsea

Az MU búcsúztatta a címvédő Chelsea-t, mélyül a londoniak válsága

2019-02-18 20:05:20

FA-kupa: öngól lökte be a Swansea szekerét, 8 között a Palace

2019-02-17 16:48:49

A Wolverhampton Wanderers bejutott az angol labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjébe, mivel a nyolc között 1–0-ra legyőzte a másodosztályú Bristol Cityt.

Wolverhampton Swansea City FA-kupa Crystal Palace Bristol City

FA-kupa: nem sokkolta a világot a Newport County

2019-02-16 20:27:40

Az esélytelenek nyugalmával készült, és végül vállalható, 4–1-es vereséget szenvedett a negyedosztályú Newport County a Manchester Citytől a labdarúgó FA-kupa nyolcaddöntőjében.

angol foci Newport County Manchester City FA-kupa

FA-kupa: Lampardék búcsúztak a legjobb 16 között

2019-02-16 15:25:43

A labdarúgó FA-kupa nyolcaddöntőjében a Brighton hazai pályán 2–1-re legyőzte a Derby Countyt, így a Frank Lampard vezette vendégek búcsúztak a sorozattól.

Frank Lampard FA-kupa Derby County Brighton Ashley Cole

FA-kupa: a Watford az első 2019-es negyeddöntős

2019-02-15 22:43:14

Az angol élvonalban szereplő Watford jutott be elsőként az angol labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjébe, miután pénteken Étienne Capoue góljával legyőzte a másodosztályú Queens Park Rangerst.

Étienne Capoue Watford Queens Park Rangers FA-kupa

FA-kupa: nem játszhat vasárnap a bírót megtapsoló csatár

2019-02-15 19:40:45

Nem léphet pályára vasárnap a Doncaster elleni FA-kupa-mérkőzésen Wilfried Zaha, a Crystal Palace csatára, akit még a Southampton elleni bajnokin állítottak ki. A támadó az automatikus eltiltása mellé kapott még egy meccset, mert kigúnyolta a játékvezetőt.

játékvezető eltiltás Wilfried Zaha FA-kupa Doncaster Rovers Crystal Palace

Chelsea: a február dönthet Maurizio Sarri jövőjéről

2019-02-12 10:12:09

A vasárnapi 6–0-s vereség után – amit az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 26. fordulójában szenvedett el a Manchester Citytől – felerősödtek a hírek, hogy a Chelsea menedzserének, Maurizio Sarrinak lassan lejár az ideje a londoni klubnál. A Guardian beszámolója szerint az olasznak február végéig kell bizonyítania, de még fontos szerepet játszhat az egyik Bajnokok Ligája-hely elcsípése is.

Premier League Maurizio Sarri Manchester City Malmö FA-kupa Európa-liga

PL: Liverpoolban győzött, és ismét a tabella élén a Man. City

2019-02-06 22:32:28

A Manchester City Aymeric Laporte fejes góljával és Gabriel Jesus találatával 2–0-ra nyert Liverpoolban az Everton vendégeként az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 27. fordulójából előrehozott mérkőzésén, ezzel jobb gólkülönbségének köszönhetően átvette a vezetést a tabellán – szűk két hónap után először.

West Bromwich Albion Premier League Manchester City FA-kupa Everton Brighton

FA-kupa: kiesett a Boro, nehezen ment tovább a Wolves

2019-02-05 22:46:24

Az angol FA-kupa legjobb 16 csapata közé jutásért négy párharcban is megismételt mérkőzés döntött a továbbjutó kilétéről. A legnagyobb meglepetést a negyedosztályú Newport County szállította, amely legyőzte a másodosztályban a feljutásért küzdő Middlesbrough-t, és készülhet a Manchester City ellen a legjobb nyolc közé jutásért.

Wolverhampton Middlesbrough FA-kupa

Anglia: a korábbi játékos az edzőt szidta, nagyon megbánta

2019-01-30 10:22:48

A szakkommentátorként dolgozó korábbi angol válogatott játékos, Danny Murphy élesen kritizálta Steve Bruce-t, amiért nem ült a Sheffield Wednesday kispadján a Chelsea ellen 3–0-ra elveszített FA-kupa-mérkőzésen.