Találatok a FA-kupa címkére

Találatok száma: 602

FA-kupa: a Leicester City sikerrel átment a pótvizsgán

2018-01-16 22:40:17

Az angol labdarúgó FA-kupában a 32 közé jutásért vívott megismételt találkozón a Leicester City 2–0-ra legyőzte a harmadosztályú Fleetwood Townt.

Leicester City  Fleetwood Town  FA-kupa

Anglia: teljesül a különös kérés az Arsenal elleni dupla után

2018-01-09 14:40:12

Mint beszámoltunk róla, a labdarúgó FA-kupában a legjobb 32 közé jutásért vívott mérkőzésen a Nottingham Forest meglepetésre 4–2-re legyőzte az Arsenalt. A másodosztályú együttes egyik hőse a duplázó Eric Lichaj volt, aki a két gólja ellenére nem lehetett maradéktalanul elégedett – a feleségével kötött megállapodás miatt ugyanis ahhoz, hogy kutyát tarthasson, egy mesterhármasra lenne szüksége a jelenleg is zajló szezon bármelyik meccsén.

kutya  angol labdarúgás  Nottingham Forest  FA-kupa  Eric Lichaj  Arsenal

FA-kupa: a Brighton kiejtette a Crystal Palace-t

2018-01-08 22:44:26

A Brighton labdarúgócsapata odahaza 2–1-re nyert megverte a Crystal Palace-t, ezzel bejutott az angol FA-kupa legjobb 32 csapata közé.

angol foci  FA-kupa  Crystal Palace  Brighton

FA-kupa: negyedosztályú ellenfelet kapott az MU – sorsolás

2018-01-08 20:49:44

Az angol Labdarúgó-szövetség Dennis Wise és Rio Ferdinand közreműködésével elkészítette az FA-kupa negyedik fordulójának párosítását, amelyben már a legjobb 16 közé jutás a tét.

angol foci  Tottenham  Manchester United  Manchester City  Liverpool  FA-kupa

Videó: ilyen, amikor egy rendőr vezényli a szurkolói dalt

2018-01-07 18:43:05

Mint arról korábban beszámoltunk, a Leeds United 2–1-re kikapott a Newport County vendégeként az FA-kupa legjobb 32 közé kerülésért rendezett mérkőzésén. A találkozó előtt érdekes jelenet játszódott le a vendégszektornál, amikor is egy helyi Leeds-drukker rendőr vezényelt egy szurkolói nótát.

Newport County  Leeds United  FA-kupa

FA-kupa: a Nottingham Forest kiejtette az Arsenalt

2018-01-07 19:03:00

A labdarúgó FA-kupában a legjobb 32 közé jutásért vívott mérkőzésen a Nottingham Forest 4–2-re legyőzte az Arsenalt.

videó  Nottingham Forest  FA-kupa  Eric Lichaj  Arsenal

FA-kupa: a Spurs nyolcperces rohammal ejtette ki a Wimbledont

2018-01-07 17:54:48

A labdarúgó FA-kupában a legjobb 32 közé jutásért vívott mérkőzésen a Tottenham 3–0-ra legyőzte a negyedosztályú AFC Wimbledont.

Wimbledon  Tottenham  FA-kupa

FA-kupa: Joe Hart szurkolói sapkában játszott; kirúgtak egy fogat

2018-01-07 15:46:16

A labdarúgó FA-kupában a harmadosztályú Shrewsbury Town és a West Ham United találkozóján Joe Hartnak, a londoniak kapusának a szurkolók bedobtak egy sapkát. Hart kérte, mert bizony szüksége volt rá… Később a szintén WHU-játékos Josh Cullen volt a főszereplő, őt fejbe rúgták, ami után repült az egyik foga. A meccs nem hozott gólt, tehát újrajátsszák, a WHU otthonában.

West Ham United  Shrewsbury Town  Joe Hart  FA-kupa

FA-kupa: negyedosztályú csapat ejtette ki a Leeds Unitedet

2018-01-07 15:12:16

Meglepetés az angol labdarúgó FA-kupa 32 közé jutásért vívott találkozóján: a negyedosztályú Newport County 2–1-re legyőzte a másodosztályú Leeds Unitedet.

FA-kupa: a Man. City kitömte a PL egyik legjobb védelmét

2018-01-06 17:56:08

A Premier League-et vezető Manchester City bejutott az FA-kupa legjobb 32 csapata közé, mivel hazai pályán 4–1-re legyőzte a Burnleyt.

Sergio Agüero  Newcastle United  Manchester City  FA-kupa  Chelsea  Burnley

FA-kupa: a Leicester nem bírt Vardy korábbi csapatával – ingyen pizza!

2018-01-06 15:39:33

Az angol labdarúgó FA-kupa 3. fordulójában a Leicester City gól nélküli döntetlent játszott Jamie Vardy korábbi klubjával, a harmadosztályú Fleetwood Townnal.

Leicester City  Jamie Vardy  Fleetwood Town  FA-kupa

Arsenal: az FA-kupa-rivális különleges ajánlattal várja Wengert

2018-01-06 12:43:28

Vasárnap délután 17 órától a másodosztályú Nottingham Forest az Arsenalt látja vendégül az FA-kupa harmadik fordulójában. A hazaiak tréfásan (és nagyszerű marketingérzékkel) reagáltak Arsene Wenger, a londoniak legendás menedzserének eltiltására.

Nottingham Forest  FA-kupa  Arsene Wenger  Arsenal

Liverpool: rasszista vádak – vizsgálat indul a csatár miatt

2018-01-06 08:57:52

Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) vizsgálatot indít a Liverpool–Everton kupamérkőzésen (2–1) történt incidens miatt. Állítólag Roberto Firmino, a Pool brazil támadója rasszista megjegyzéseket tett Mason Holgate-re, a kékek védőjére.

Roberto Firmino  Mason Holgate  Liverpool  FA-kupa  Everton

FA-kupa: megtört a Liverpool Everton elleni hazai átka

2018-01-05 22:55:32

Története 230. városi derbijén 2–1-es győzelmet aratott az FC Liverpool az Everton felett a labdarúgó FA-kupa 3. fordulójában. A Manchester United a hajráig szenvedett a Championship második helyén álló Derby Conty ellen, végül csak begyötört a végén két gólt, így továbbjutott.

angol foci  Manchester United  Liverpool  FA-kupa  Everton  Derby County

FA-kupa: a nézők közé lökték Firminót a derbin – videó

2018-01-05 21:59:16

A labdarúgó FA-kupában már a legjobb 32 közé jutásért összekerült egymással a Liverpool és az Everton. A Mersey-parti derbi első félidejének hajrájában egy durvaságnak is szemtanúi lehettek a nézők: Mason Holgate egyszerűen a nézők közé lökte Roberto Firminót.

Man. City: Guardiola szerint ki van zárva, hogy négy kupát nyerjenek

2017-12-20 12:23:28

Josep Guardiola menedzser szerint az eddigi remek szereplés ellenére ki van zárva, hogy négy trófeát nyerjen a Manchester City labdarúgócsapata az idényben.

angol foci  angol Ligakupa  Premier League  Pep Guardiola  Manchester City  FA-kupa

Man. United: 12 év, 58 meccs – megszakad a nagy sorozat?

2017-12-07 15:57:27

Sajtóhírek szerint tizenkét év után először nem kerül képernyőre a Manchester United labdarúgócsapatának FA-kupa-meccse. José Mourinho együttese a sorozat harmadik fordulójában a Derby Countyval csap össze, a televízió azonban nem közvetíti élőben a találkozót.

Manchester United  FA-kupa

FA-kupa: Mersey-parti derbi lesz a legjobb 64 között

2017-12-04 20:49:48

Az Angol Labdarúgó-szövetség hétfő este elkészítette az FA-kupa 3. fordulójának párosításait. A legjobb 32 közé jutásért többek között Mersey-parti derbit is rendeznek, azaz a Liverpool az Evertonnal találkozik.

angol labdarúgás  Tottenham Hotspur  Manchester United  Manchester City  Liverpool  FA-kupa

FA-kupa: óriási védelmi hiba a megismételt meccsen – videó

2017-11-15 22:27:03

A harmadosztályú Peterborough United (III.) 5–0-ra legyőzte az ötödosztályú Tranmere Roverst az angol FA-kupában, ezzel bejutott a legjobb 64 közé.

angol foci  Tranmere Rovers  Peterborough United  FA-kupa

Anglia: emlékeznek még a pitét evő kapusra? Megbüntették!

2017-09-06 21:06:38

Wayne Shaw februárban azzal hívta fel magára a figyelmet, hogy nekiállt pitét enni az Arsenal elleni FA-kupa-nyolcaddöntőn. Hónapokkal később döntés született a Sutton United korábbi kapusának ügyében: az angol szövetség (FA) 375 fontos pénzbüntetést szabott ki, valamint két hónapra eltiltotta őt a fogadási szabályok megsértéséért.