Találatok a Dabas címkére

Találatok száma: 73

Kézi: négy bemutatkozó, sima siker a Szeged első meccsén

2019-08-08 17:28:00

A Mol-Pick Szeged hazai pályán 34–25-re legyőzte a Dabast első felkészülési mérkőzésén az új idényben. A szegedi kézilabdacsapatban bemutatkozott a négy új játékos, a találkozóra pedig kétezer főnél is többen látogattak ki.

kézilabda férfi kézilabda NB I felkészülés Mol-Pick Szeged Dabas

Férfi kézi: tehetséges szerb beállót igazolt a Dabas

2019-07-14 16:08:16

Szerbia egyik legtehetségesebb beállósával erősített a Dabas férfi kézilabdacsapata, amely szerződtette a szerb junior válogatott Vuk Milenkovicsot.

kézilabda átigazolás kézilabda Dabas

Felkészülés: hetet vágott az MTK, szlovák csapatot vert meg a Vasas

2019-07-14 10:35:38

Az élvonalbeli csapatok mellett sok NB II-es gárda is játszott felkészülési mérkőzést a szombati nap folyamán. Az MTK 7–0-ra kiütötte az ESMTK-t, a Vasas 3–0-ra nyert az FC Nitra vendégeként, a Gyirmót és a Nyíregyháza azonban kikapott szlovák, illetve szlovén ellenfelétől.

Érd Vasas Szolnok Szeged Nyíregyháza NB II

Férfi kézi: BL-résztvevőtől igazolt irányítót a Dabas

2019-06-06 13:57:27

A férfi kézilabda NB I-ben szereplő Dabas a hivatalos oldalán számolt be arról, hogy Marko Krsmancsics a klubnál folytatja a pályafutását.

kézilabda átigazolás kézilabda férfi kézilabda NB I férfi kézi NB I Marko Krsmancsics Dabas kézilabda

Férfi kézilabda: szegedi nevelésű beállót igazolt a Dabas

2019-06-03 19:48:57

A férfi kézilabda NB I-ben szereplő Dabas a hivatalos oldalán számolt be arról, hogy Szabó Bence a klubnál folytatja a pályafutását.

kézilabda férfi kézilabda Szabó Bence Déber Bence Dabas kézilabda Dabas

Férfi kézilabda: új kapust igazolt a Dabas

2019-05-29 10:21:25

Balogh Tibor Dabason folytatja a pályafutását, a 25 éves kapus Csurgón nevelkedett, majd egy rövid mezőkövesdi kitérő után visszatérve lett stabil NB I-es játékos.

kézilabda átigazolás kézilabda férfi kézilabda Dabas Balogh Tibor

Labdarúgás: 483 nap után ismét játszott a 11-szer újraélesztett dabasi fiú

2019-05-23 08:43:57

483 nappal az után, hogy Duhaj Ádám életét megmentették a Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikán, a 18 esztendős dabasi labdarúgó szerdán ismét bajnoki mérkőzésen szerepelhet – értesült az SzPress Hírszolgálat. Az ehhez szükséges sportorvosi engedélyre – hosszas várakozás után – aznap került pecsét a Sportkórházban.

Duhaj Ádám Dabas

Férfi kézi NB I: biztos sikerével bronzérmes a Tatabánya

2019-05-08 19:09:18

A Tatabánya tizenkét góllal legyőzte a házigazda Dabast a férfi kézilabda NB I 23. fordulójából elhalasztott mérkőzésen.

férfi kézilabda NB I Grundfos Tatabánya Dabas

Férfi kézi MK: nagy hajrával lett harmadik a Balatonfüred

2019-04-07 15:12:00

Hiába vezetett már négy góllal is a Dabas férfi kézilabdacsapata, végül az utolsó 18 percet 6–2-re hozva a Balatonfüred 21–20-ra megnyerte a Magyar Kupa bronzmérkőzését.

kézilabda férfi kézilabda Magyar Kupa férfi kézilabda férfi kézi MK Dabas Balatonfüred

Férfi kézi NB I: a Füred biztosan nyert a Dabas ellen

2019-03-20 19:47:00

A Balatonfüred hazai pályán 26–19-re legyőzte a Dabast a Magyar Kupa-elődöntőben is érdekelt csapatok NB I-es mérkőzésén. A találkozó elején még a vendégek voltak előnyben, de Csoknyai István együttese tíz perc után átvette a vezetést, és már nem is engedte ki a kezéből, biztos sikert aratott.

férfi kézilabda férfi kézi NB I Dabas Balatonfüred

Férfi kézi NB I: a Gyöngyös nyerte a szombati rangadót

2019-03-02 20:35:01

A Gyöngyös 27–24-re legyőzte a Csurgót a férfi kézilabda NB I 17. fordulójának szombati játéknapján.

kézilabda férfi kézi NB I Gyöngyös Dabas Csurgó Cegléd

Férfi kézi MK: legyőzte a Fradit, négyes döntőbe jutott a Dabas

2019-02-15 20:03:43

Bár az első félidő nagy részében a Ferencvárosnál volt az előny, a házigazda Dabas a szünetre átvette a vezetést, és végül 26–23-as győzelmet aratva bejutott a férfi kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjébe. Korábban a Mol-Pick Szeged biztosította a helyét a legjobb négy között.

férfi kézilabda Magyar Kupa FTC kézilabda FTC férfi kézilabda FTC Dabas

Férfi kézi NB I: tízzel nyert a Fradi, javított a Csurgó

2019-02-09 19:41:48

A Ferencváros tízgólos győzelmet aratott a Komló felett, a Gyöngyös nehezen nyert a Dabas ellen, míg a sereghajtó Vecsés majdnem pontot rabolt a Ceglédtől a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján. A Csurgó könnyedén nyert Mezőkövesden.

férfi kézilabda férfi kézi NB I Vecsés Mezőkövesd kézilabda Komló kézilabda Gyöngyös kézilabda

Kézi NB I: érdi siker a nőknél, dabasi a férfiaknál

2019-02-03 19:56:18

Az Érd hazai pályán 35–21-re legyőzte a sereghajtó Egert a női kézilabda NB I vasárnapi játéknapján. A házigazdánál 12 játékos is gólt tudott szerezni. A férfi NB I-ben a Dabas szintén 14 góllal fektette két vállra a Vecsést.

Érd női kézi NB I férfi kézi NB I Vecsés Eger Dabas

Férfi kézi NB I: a Veszprémnek nem okozott gondot a Dabas

2018-12-10 19:56:51

A Veszprém könnyedén, 14 góllal győzte le a vendég Dabast a férfi kézilabda NB I-ben hétfőn. A találkozó legeredményesebb játékosa a hazaiak francia válogatott balszélsője, Kentin Mahé volt hét góllal.

kézilabda férfi kézilabda NB I férfi kézilabda férfi kézi NB I Telekom Veszprém Dabas

Férfi kézi MK: elkészült a negyedik forduló párosítása

2018-11-27 11:44:40

Kedden kisorsolták a férfi kézilabda Magyar Kupa negyedik fordulójának a párosítását. A mérkőzéseket december 12-én, szerdán rendezik.

férfi kézilabda férfi kézi MK Tatabánya kézilabda Mezőkövesd kézilabda Komló FTC kézilabda

Férfi kézi NB I: sokáig szoros volt, végül simán nyert a Szeged

2018-11-20 18:44:15

A Mol-Pick Szeged hazai környezetben 36–29-re legyőzte a Dabast a férfi kézilabda NB I keddi mérkőzésén.

férfi kézilabda férfi kézi NB I Mol-Pick Szeged Dabas

Kézilabda: a prosztatarák ellen küzdenek Dabason

2018-11-13 17:06:39

Még nem késő csatlakozni a dabasi férfi kézilabdacsapat novemberi rákellenes akciójához, amelynek mottója: „Növessz bajuszt, Ments Meg egy Manust!”

rák férfi kézi NB I Dabas

NB III: a Szolnok nyerte a rangadót; ötöt vágott az Ajka

2018-10-14 14:15:38

A Keleti csoport rangadóján a Szolnok otthon 1–0-ra legyőzte a Jászberényt, de nem tudta megelőzi a Sajóbábonyt legyőző listavezető Sényőt. Megvan a Gyöngyös első győzelme, a csapat a Tállyát verte meg. A Közép-csoportban a Szeged-GA magabiztosan, 3–0-ra győzött a Kozármisleny otthonában, míg a megbízott edző, Kulcsár Árpád által irányított Pécsi MFC hat bajnoki után győzött ismét. Nyugaton a listavezető Ajka ötöt vágott a Csepel otthonában. Íme, a labdarúgó NB III 10. fordulójának eredményei!

Érd labdarúgó NB III Szolnok Szeged SZEOL Pénzügyőr

Férfi kézi NB I: magabiztos tatabányai siker a Komló felett

2018-09-28 18:14:49

A Tatabánya gyakorlatilag végig vezetve, biztos győzelmet aratott a Komló felett (30–26), míg a Dabas hét góllal nyert a Pest megyei rangadón a Cegléd vendégeként (24–31) a férfi kézilabda NB I pénteki játéknapján.