Találatok a Ciro Immobile címkére

Találatok száma: 68

Lazio: emelt fizetéssel hosszabbítanak gólvágójukkal

2018-09-11 16:51:00

A Repubblica szerint az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Lazio hamarosan szerződést hosszabbít Ciro Immobilével.

szerződéshosszabbítás Lazio Ciro Immobile

Serie A: hiába Immobile csodagólja, a Napolié az első rangadó

2018-08-18 22:33:43

A Juventus után a Napoli is hátrányból kiharcolt győzelemmel kezdte meg az olasz labdarúgó-bajnokság 2018–2019-es idényét.

Serie A Napoli Lazio Ciro Immobile Carlo Ancelotti Arkadiusz Milik

Serie A: ez volt a gólkirály első gondolata a Juventusba igazoló C. Ronaldóról

2018-07-29 09:58:10

Ciro Immobile (Mauro Icardival holtversenyben) a góllövőilista élén végzett az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) legutóbbi szezonjában, azonban elmondása szerint az új idényben jóval nehezebb dolga lesz, ha ismét az első helyen akar zárni, hiszen a Juventushoz szerződő Cristiano Ronaldo is biztosan ráhajt a legjobb góllövőnek járó díjra.

olasz labdarúgás olasz bajnokság Serie A Juventus Cristiano Ronaldo Ciro Immobile

Lazio: Immobile legfeljebb az Inter elleni szezonzárón játszhat

2018-05-03 18:21:44

Beigazolódtak a félelmek, Ciro Immobilének 15–20 napot kell kihagynia sérülés miatt, de a Laziónál remélik, hogy az Inter elleni szezonzárón – amely akár a BL-indulásról is dönthet – pályára léphet.

Lazio Inter Ciro Immobile Bajnokok Ligája BL

Aranycipő: Messi átvette a vezetést, Immobile lemaradt

2018-05-01 10:36:01

Lionel Messi a hétvégi triplájával az élre állt az európai Aranycipőért folytatott harcban, a múlt heti első Mohamed Szalah visszacsúszott a második helyre. A harmadik Ciro Immobile lemaradása már négy pont.

Mohamed Szalah Lionel Messi Ciro Immobile Aranycipő

Aranycipő: Szalah előnye két gólra nőtt, Messit utolérték

2018-04-24 09:49:55

A Liverpool ásza, Mohamed Szalah előnye két gólra (és négy pontra) nőtt Lionel Messivel szemben az európai Aranycipőért folyó harcban. Az FC Barcelona argentin klasszisa a Lazio csatárával, Ciro Immobilével holtversenyben áll a második helyen.

Mohamed Szalah Liverpool Lionel Messi Lazio Ciro Immobile Barcelona

Serie A: az Inter majdnem elszórakozta kétgólos előnyét

2018-04-22 16:59:34

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójában az Inter 2–1-re nyert a Chievo otthonában. Az utolsó perchez érkezve a milánóiak két góllal vezettek, ehhez képest a végén majdnem egyenlített a házigazda.

Serie A Mauro Icardi Lazio Inter Ciro Immobile Chievo

Serie A: Immobile klubrekordot döntött, dobogón a Lazio!

2018-04-08 19:51:12

Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulójában a Lazio idegenben 2–1-re legyőzte az Udinesét, így feljött a harmadik helyre a tabellán.

Udinese Serie A Lazio Ciro Immobile

Aranycipő: hármas holtverseny követi az élen álló Szalahot

2018-04-03 13:22:18

Továbbra is hatpontos előnnyel vezet Mohamed Szalah az európai Aranycipőért folytatott harcban: a Liverpool támadója szombaton győztes gólt szerzett a Crystal Palace otthonában.

Robert Lewandowski Mohamed Szalah Lionel Messi Ciro Immobile Aranycipő

Aranycipő: ötössé nőtt a négyes holtverseny az élen

2018-03-13 09:22:03

A szűkebb élmezőnyben szereplők közül egyedül Ciro Immobile tudott betalálni az előző héten, ezáltal ötszereplőssé bővült az európai Aranycipőért folytatott verseny első helye.

Robert Lewandowski Lazio Ciro Immobile Bayern München Aranycipő

Aranycipő: Európa legjobb góllövői betaláltak, nincs változás

2018-02-27 13:08:24

Edinson Cavani, Harry Kane, Ciro Immobile és Mohamed Szalah egy-egy gólt szerzett csapata hétvégi bajnokiján, így változatlan az európai Aranycipőért folytatott verseny élcsoportja!

Mohamed Szalah Harry Kane Edinson Cavani Ciro Immobile Aranycipő

Aranycipő: a duplázó Cavani beérte az éllovas Kane-t

2018-02-20 11:48:19

A PSG-ben a hétvégén duplázó Edinson Cavani már 23 gólnál jár a Ligue 1 idényében, az Aranycipőért folytatott versenyben beérte az éllovas Harry Kane-t. Csapattársa, Neymar a nyolcadik helyre kapaszkodott fel.

Sergio Agüero Robert Lewandowski Neymar Mohamed Szalah Mauro Icardi Lionel Messi

Serie A: Ciro Immobile elintézte a Hellas Veronát

2018-02-19 22:40:21

A Lazio labdarúgócsapata 2–0-ra nyert otthon Ciro Immobile duplájával a Hellas Verona ellen a Serie A 25. fordulójának záró mérkőzésén.

olasz foci Serie A Lazio Hellas Verona Ciro Immobile

Aranycipő: Kane duplájával beérte Immobilét az élen

2018-01-16 09:32:33

Az Everton ellen 4–0-ra megnyert bajnokin duplázó Harry Kane beérte Ciro Immobilét az európai labdarúgó-bajnokságok legjobb gólvágóinak Aranycipő-versenyében.

Harry Kane Ciro Immobile Aranycipő

Aranycipő: Immobile zseniális, megelőzte Cavaniékat

2018-01-09 09:38:20

Remek hetet zárt a Lazio olasz válogatott támadója, Ciro Immobile, aki négy gólt vállalt a SPAL legyőzéséből az olasz élvonal (Serie A) 20. fordulójában. A 27 esztendős futballista góljainak köszönhetően megelőzte Edinson Cavanit, Harry Kane-t, Mauro Icardit, valamint Mohamed Szalahot, és átvette a vezetést az európai labdarúgó-bajnokságok legjobb gólvágóinak Aranycipő-versenyében.

Mauro Icardi Lazio Inter Harry Kane Edinson Cavani Ciro Immobile

Serie A: Immobile-show; kiszenvedte a Milan és a Napoli

2018-01-06 16:19:36

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójában a Milan és a Napoli is hazai pályán nyert: előbbi a Crotonét gyűrte le, utóbbi a Hellas Veronát. A sereghajtó Benevento sorozatban a második győzelmét aratta, a Chievo után a Sampdoriát is legyőzte, ráadásul hátrányból fordítva.

olasz foci Serie A Napoli Milan Lazio Crotone

Olasz Kupa: Nagyékat kiejtették, a Lazio ellen nem volt esélyük

2017-12-14 21:57:37

A Lazio hazai pályán 4–1-re megverte a másodosztályú Cittadellát a labdarúgó Olasz Kupában a legjobb 16 között, így bejutott a negyeddöntőbe, amelyben a Fiorentinával találkozik. A római csapatban Ciro Immobile duplázott.

olasz foci Olasz Kupa Lazio Cittadella Ciro Immobile

Serie A: a Torino legyőzte idegenben a Laziót

2017-12-11 22:33:05

Nem tudta kihasználni az élcsapatok botlását a Lazio a Serie A 16. fordulójában, ugyanis odahaza kikapott a Torinótól.

videobíró olasz labdarúgás Torino Serie A Ciro Immobile

Serie A: a Roma legyőzte és meg is előzte a Laziót

2017-11-18 19:50:11

Gól nélküli első félidő után az AS Roma négy percen belül kétszer is betalált, és 2–1-re legyőzte a Laziót. Ezzel meg is előzte városi riválisát, és feljött a dobogóra.

olasz foci Serie A Roma Radja Nainggolan Lazio Diego Perotti

Lazio: a bombaformában lévő csatár nevet a Chelsea ajánlatán

2017-10-28 12:23:48

Az olasz élvonalbeli Lazio labdarúgója, Ciro Immobile és ügynöke jót nevettek azokon a híreken, melyek szerint Kínából és az angol bajnok Chelsea-től is van ajánlata a csatárnak. A nemrégiben 2022 nyaráig hosszabbító támadó szenzációs szezont fut eddig: 14 tétmeccsen 17 gólnál és 4 gólpassznál tart.