Találatok a ATP Rio címkére

Találatok száma: 6

Tenisz: Balázs három szettben, tie-break után vesztette el a riói elődöntőt

2020-02-23 18:24:24

Balázs Attila három szettben kikapott élete első ATP 500-as elődöntőjében. Az olasz Gianluca Mager 7:6, 4:6, 7:6-ra múlta felül a magyar teniszezőt Rióban, aki veresége ellenére is jelentősen előrelép és a legjobb nyolcvanban lesz hétfőtől a világranglistán.

tenisz Gianluca Mager Balázs Attila ATP Rio

Óriási csata volt, de Balázs Attila elvesztette élete első ATP 500-as elődöntőjét

2020-02-23 16:39:17

Tenisz: szetthátrányban jött az eső, Balázs Attiláék vasárnap folytatják

2020-02-22 22:04:33

Balázs Attila elődöntője félbeszakadt a riói ATP 500-as tornán. A magyar teniszező és az olasz Gianluca Mager összecsapása 6:7, 3:3-as állásnál, olasz szettelőnynél járt, mikor esőszünetet rendeltek el. A tervek szerint vasárnap délután, magyar idő szerint 17.00 órakor jöhet a folytatás.

Balázs Attila ATP Rio

Tenisz: Balázs A. visszavágott Martíneznek, elődöntős Rióban!

2020-02-22 19:33:08

Balázs Attila káprázatos teljesítménnyel rukkolt ki az eső miatt helyi idő szerint pénteken félbeszakított Rio de Janeiró-i ATP 500-as tenisztorna negyeddöntőjében az argentin Pedro Martínez ellen, miután 2:6, 2:2-es állásról szombaton mindössze négy játékot engedélyezett a világranglistán 133. helyen álló ellenfelének, és a második játszmát 6:4-re a harmadikat 6:2-re megnyerte, így pályafutása során először került be ATP 500-as torna elődöntőjébe.

Tenisz: Nadal kikapott a világranglista 45. helyezettjétől

2016-02-21 07:41:14

Az első helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal nem jutott be a riói ATP-torna döntőjébe, miután a négy között három szettben vereséget szenvedett a világranglistán 45. helyen álló uruguayi Pablo Cuevastól.

tenisz Rafael Nadal Pablo Cuevas ATP Rio

Tenisz: Nadal két adogatójátékot bukott el, Almagróval találkozik

2016-02-17 09:06:50

A Rio de Janeiróban zajló ATP-tenisztorna első fordulóban az első helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal két játszmában győzte le honfitársát, Pablo Carreno-Bustát. A 82 percig tartó találkozón az esélyesebb Nadal az első szettben kétszer, a másodikban háromszor vette el ellenfele adogatását, Carreno-Bustának ez a második játszmában kétszer jött össze. A mérkőzésnek abban a periódusában öt brék volt.