Találatok a Aston Villa címkére

Találatok száma: 437

PL: drámai Leicester-siker, újabb gólzáporos MU-meccs

2019-12-01 19:43:34

A Leicester City viszonylag hamar hátrányba került a kiesés ellen menekülő Evertonnal szemben, ám a legvégén megfordította a mérkőzést (2–1). A „vörös ördögök” hazai pályán fogadták az Aston Villát, és bár egyszer megfordították az összecsapást, be kell érniük az egy ponttal.

Premier League Manchester United Leicester City Everton Aston Villa

PL: négyéves szerződést kötött edzőjével az élvonal újonca

2019-11-29 14:30:59

Dean Smith négyéves szerződést írt alá az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Aston Villával.

szerződéshosszabbítás Premier League PL Dean Smith Aston Villa

PL: Hourihane öt perc alatt lerendezte a Newcastle Unitedet

2019-11-25 22:52:34

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 13. fordulójának záró mérkőzésén az Aston Villa hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Newcastle Untiedet.

Premier League PL Newcastle United Conor Hourihane Aston Villa Anwar El Ghazi

PL: három gólt szerezve, magabiztosan nyert az MU

2019-11-10 17:19:55

Vasárnap délután hazai pályán fogadta a Manchester United a Brightont, és már az első félidőben kétgólos előnyhöz jutott Ole Gunnar Solskjaer alakulata. A vendégek ugyan a második félidőben betaláltak, de csupán két percig gondolhatták közel magukat az egyenlítéshez.

Wolverhampton Premier League Marcus Rashford Manchester United Brighton Aston Villa

Angol Ligakupa: az MU és a City nem a PL-ből kapott ellenfelet

2019-10-31 09:59:08

Sorsoltak az angol Ligakupában! A legjobb nyolc között a címvédő Manchester City a harmadosztályú Oxford United vendége lesz, míg a Manchester United a korábban a Tottenhamet is búcsúztató Colchester Unitedet fogadja.

angol Ligakupa Oxford United Manchester United Manchester City Liverpool Leicester City

Angol Ligakupa: őrült meccsen ment tovább a Liverpool

2019-10-30 22:51:30

Az angol labdarúgó Ligakupa nyolcaddöntőjében rendkívül szórakoztató, emlékezetes mérkőzést játszott az Anfielden a Liverpool és az Arsenal: a hazaiak a 94. percben mentették Divock Origi góljával 5–5-re a találkozót, majd 5–4-re megnyerték a tizenegyespárbajt, így bejutottak a legjobb nyolc közé. Az Aston Villa 2–1-gyel búcsúztatta a Wolvest.

nyolcaddöntő angol Ligakupa Wolverhampton Unai Emery Shkodran Mustafi Lucas Torreira

PL: nehezen indult be, de magabiztosan nyert a Man. City

2019-10-26 15:28:55

Habár az első félidő nem hozott gólt, a szünet után beindult a Manchester City, amely végül 3–0-ra legyőzte az Aston Villát az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 10. fordulójának szombati első mérkőzésén.

Premier League Manchester City Aston Villa

A szünet után jöttek a gólok, hárommal nyert a Man. City

2019-10-26 12:25:35

PL: „Amikor 16 évesen megszületett a második gyerekem, eldöntöttem, profi leszek”

2019-10-18 17:39:46

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Aston Villa brazil csatára, Wesley a Sky Sportsnak adott interjújában mesélt arról, hogyan motiválta az édesapává válás, hogy profi futballista legyen.

Wesley Premier League Aston Villa

FIFA: Marcelo Bielsa és a Leeds lett a fair play díjas

2019-09-23 21:16:48

A milánói Scalában rendezték meg a FIFA The Best gáláját, amelynek keretében átadták a fair play díjat, és a sportszerűségi különdíj ebben az évben a Leeds Unitedé és menedzseréé, Marcelo Bielsáé lett. A leedsiek úgy találtak be az Aston Villa elleni fontos mérkőzésen, hogy az ellenfél egyik játékosa a földön feküdt, erre az argentin tréner megparancsolta a játékosainak, hogy engedjék a középkezdés után gólt szerezni az ellenfelet.

Marcelo Bielsa Leeds United Fair Play FIFA-díj FIFA Best FIFA Football Awards

Tovább menetel a Liverpool, a Chelsea sem jelentett akadályt

2019-09-22 16:20:56

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 6. fordulójának vasárnapi játéknapján a listavezető Liverpool idegenben 2–1-re legyőzte a Chelsea-t. Jürgen Klopp csapata sorozatban a 15. mérkőzését nyerte meg a Premier League-ben.

angol labdarúgás Premier League Liverpool Chelsea Aston Villa Arsenal

PL: emberelőnyben sem bírt az Aston Villa a West Hammel

2019-09-16 22:53:39

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Premier League 5. fordulójának hétfő esti mérkőzésén az Aston Villa hazai pályán a 67. perctől emberelőnyben játszva sem tudta legyőzni a West Hamet.

West Ham United Premier League Aston Villa

PL: az Aston Villa játékosai majdnem összeverekedtek – videó

2019-09-16 21:58:39

Az Aston Villa játékosai, Tyrone Mings és Anwar El Ghazi majdnem összeverekedtek a West Ham elleni Premier League-mérkőzésen. A labdarúgók összetűzéséről videó is készült.

West Ham United West Ham Tyrone Mings Premier League Aston Villa Anwar El-Ghazi

WBA: elköszönt, mégis marad a rutinos kapus a klubnál

2019-09-04 18:48:28

A 19-szeres walesi válogatott Boaz Myhill szerződése a nyáron lejárt a West Bromnál, most bejelentette a visszavonulását, hogy a klub kapusedzője lehessen.

játékossors West Bromwich Albion WBA Boaz Myhill Birmingham City Aston Villa

PL: hengerelt a Man. City; a Chelsea-t megtréfálta az újonc

2019-08-31 15:38:45

A Chelsea hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott az újonc Sheffield Uniteddel az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 4. fordulójában. Nem hibázott viszont a címvédő Manchester City, amely a Brighton ellen nyert 4–0-ra.

angol foci West Ham United Watford Sheffield United Premier League Norwich City

PL: az Aston Villa nyerte meg az Everton elleni 203. felvonást

2019-08-23 22:55:41

Az Aston Villa a brazil Wesley és Anwar El Ghazi góljával 2–0-ra legyőzte az Evertont a Premier League harmadik fordulójának péntek esti nyitó mérkőzésén.

Wesley Premier League Everton Aston Villa

A Real Madrid három magyar játékost is hívott, de a rendszer...

2019-06-23 21:51:39

Ember tervez, Isten végez – legalábbis ezzel vigasztaljuk magunkat és egymást, ha szokás szerint kudarcot vallunk. Igaz ez a labdarúgás világának egyik legérdekesebb szegmensére, az átigazolásokra is. Feleség, szülő, részegség, szolárium, luxuskocsi, emberrablás, halálos fenyegetés, kapzsi ügynök, bruttósítás, elromlott faxgép, veszkócsizma, az Úr szava, egy izlandi vulkán, anya-lánya szex, másnaposság, néhány lyukas fog, HIV-es pletyka, irigy elvtárs, a brazil kormány, letartóztatás, pénzfeldobás, kutyaugatás, tűzoltóautó és Sharon Stone miatt is maradt már el átigazolás. NEMRÉG INDULÓ SOROZATUNK A MEGHIÚSULT ÁTIGAZOLÁSOKKAL FOGLALKOZIK. ÍME, AZ ÚJABB RÉSZ!

majdnem-transzferek Videoton Tóth András Sir Alex Ferguson Ryan Giggs Roberto Carlos

PL: óriási hajrában fordított a Spurs az Aston Villa ellen

2019-08-10 20:27:10

A Tottenham Hotspur labdarúgócsapata szombat este hazai pályán játszotta az első PL-meccsét az új idényben. Az újonc Aston Villa az első félidőben vezetett, a Spurs azonban Harry Kane vezérletével 3–1-re fordított és otthon tartotta mindhárom pontot.

Tottenham Premier League Mauricio Pochettino Harry Kane Aston Villa

PL: válogatott kapus Birminghamben – itt az újonc 11. szerzeménye

2019-08-01 10:34:13

Angol válogatott kapust igazolt az Aston Villa – jelentette be hivatalos honlapján a birminghami klub. A Premier League újonca már a tizenegyedik nyári szerzeményét mutatta be a Burnleytől érkező Tom Heaton személyében.

angol átigazolás Tom Heaton Premier League Burnley Aston Villa nemzetközi átigazolás

PL: megint igazolt az újonc, Trezeguet aláírt – hivatalos

2019-07-24 10:37:15

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) egyik újonca, az Aston Villa hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette Mahmud Hasszant, ismertebb nevén Trezeguet-t. A török Kasimpasától érkező egyiptomi válogatott szélső átigazolási díját nem hozták nyilvánosságra, sajtóhírek szerint 10 millió eurót fizetett érte a birminghami csapat.