Találatok a Alaskert címkére

Találatok száma: 4

DVSC: az örmény bajnokhoz igazol a középpályás

2018-06-29 07:57:30

Danilo Szekulics, a DVSC 28 éves szerb középpályása januárig kölcsönben az örmény bajnokcsapatban, az Alaskertben futballozik – tudtuk meg az NB I-es debreceni labdarúgócsapat hivatalos honlapjáról.

magyar átigazolás NB I Danilo Szekulics DVSC Alaskert

Eurofutball: bajnok lett a kolozsvári CFR és a Legia is

2018-05-20 22:32:04

A román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Liga 1) felsőházi rájátszásának utolsó fordulójában a CFR Cluj hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Viitorult, s ezzel bajnok lett. A mindent eldöntő gólt a csereként beálló Damjan Djokovic szerezte. Lengyelországban a Legia Warszawa megvédte a címét. Koszovóban a Drita, Örményországban az Alaskert lett a bajnok.

román foci Legia Warszawa FCSB Drita CFR Cluj Alaskert

Eurofutball: gólesővel lettek bajnokok, irány a BL-főtábla!

2017-05-28 21:11:26

A Besiktas 4–0-ra győzött a Gaziantepspor vendégeként a török labdarúgó-bajnokság vasárnapi játéknapján, és egy fordulóval a zárás előtt biztossá vált, hogy megvédi bajnoki címét. A „fekete sasok” egyúttal megváltották jegyüket a következő BL-idény főtáblájára.

eurofutball bajnokcsapatok 2017 Zrinjski Besiktas Alaskert

Eurofutball: 1966 után kupát nyertek; Vidáék kiestek

2016-05-22 21:26:53

Európa-szerte zárják a futballszezont, kupadöntők és bajnoki utolsó fordulók voltak ma is a terítéken – lassan teljes lesz a 2015–16-os győztesek kontinentális listája. A Portugál Kupában 50 év után ünnepelhetett újra győzelmet a Braga, mely a Portót múlta fölül a fináléban. Hollandiában Vida Kristopher csapata a De Graafschap elbukta az osztályozót, így kiesett a holland élvonalból.

örmény bajnokság luxemburgi bajnokság eurofutball Vida Kristopher Portugál Kupa Porto