Tippversenyünk 19. fordulója -> Newcastle United - Aston Villa 2015.12.19. 18:30 - A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK

2476361 24763612476361 2476361
2015.12.18. 20:12
Sorozatban a harmadik győzelem. Ez a cél a Newcastle számára az Aston Villa ellen. Lebecsülni semmiképpen nem szabad a birminghamieket, de megijedni...

Sorozatban a harmadik győzelem. Ez a cél a Newcastle számára az Aston Villa ellen. Lebecsülni semmiképpen nem szabad a birminghamieket, de megijedni sem kell tőlük.Sorozatban a harmadik győzelem. Ez a cél a Newcastle számára az Aston Villa ellen. Lebecsülni semmiképpen nem szabad a birminghamieket, de megijedni sem kell tőlük.

A csapat nagyon elszánt, McClaren szerint most végre kijön az a rengeteg munka, amit július óta végeznek.

Ami mindenképpen jó előjel, hogy megint tv-s meccsen játszanak a srácok, márpeig eddig minden győzelmet élőben sugároztak Angliában.

TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK, a newcastleblogtipp@gmail.com-ra!

Newcastle United - Aston Villa 2015.12.19. 18:30, DigiSport 1

(Hazai tv közvetítés nem lesz, maradnak a streamek)

A speciális kérdés: Lesz-e öt, vagy ötnél több sárga lapos figyelmeztetés a meccsen?

A tippeket várjuk a lenti minta alapján (legkésőbb a mérkőzés kezdete előtt 10 perccel):