Hertha: hazai döntetlennel kezdték az évet Dárdaiék

B. D. K.B. D. K.
2024.01.21. 16:03
Dárdai Pálék négygólos döntetlent játszottak (Fotó: Getty Images)
A Dárdai Pál vezette Hertha BSC hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Düsseldorffal a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (2. Bundesliga) 18. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A Hertha a 30. percben szerezte meg a vezetést, aztán a 44. percben egyenlített a Düsseldorf. Dárdai Pálék azonban még a szünet előtt ismét előnybe tudtak kerülni.

A második játékrészben két tizenegyest is feljegyezhettünk vendégoldalról: az 50. percben az elsőt Krisztosz Colisz értékesítette (2–2), viszont hat perccel később hibázott, így maradt a döntetlen.

Dárdai Pál fiai közül Márton és ifj. Dárdai Pál is csereként állt be, előbbi a 59. percben, utóbbi a 82.-ben.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

NÉMETORSZÁG
2. Bundesliga
Hertha BSC–Fortuna Düsseldorf 2–2
Hertha: Dárdai Bence nem volt a keret tagja, Dárdai Márton az 59. percben állt be, ifj. Dárdai Pál a 82. percben állt be