Videó: hihetetlen jelenetek – meglökték a bírót, egyszerre két monacói piros

2020.02.01. 23:10
Tiemoué Bakayoko a kíméletlen belépője után piros lapot kapott – csapattársa ezt a kiállítást reklamálta a játékvezetőnél... (Fotó: twitter.com)
Nem mindennapi jelenetek játszódtak le a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában a Nimes–Monaco (3–1) meccsen.

A Monaco a góllövőlistát immár 15 találattal vezető Wissam Ben Yedder révén ugyan már a 13. percben megszerezte a vezetést, de a 32. percben 1–1-es állásnál Tiemoué Bakayoko letalpalta az ellenfelét, amiért videózás után piros lapot kapott, majd csapattársa, Gelson Martins meglökte Mikael Lesage játékvezetőt, amiért őt is kiállította a bíró. Ezt követően pedig a kettős emberelőnyben futballozó Nimes 3–1-re győzött.

A PIROS LAPOK

LIGUE 1
22. FORDULÓ
Amiens–Toulouse 0–0
Angers–Reims 1–4 (Aliui 7., ill. El Bilal Touré 38. – 11-esből, Abdelhamid 62., Santamaría 74. – öngól, Dia 75.)
Dijon–Brest 3–0 (Baldé 3., 20., Malvidi 77.)

Nimes–Monaco 3–1 (F. Miguel 27., Philippoteaux 62., P. Martinez 79., ill. Ben Yedder 13.)
Strasbourg–Lille 1–2 (Thomasson 12., ill. Gabriel 65., Osimhen 80. – 11-esből)