nemzetisport.hu 2019.04.27 23:54 Frissítve: 2019.04.30 10:32

Vasárnapi sportműsor: Michelisz dobogóért menne; Nürnbergben a Bayern

Folytatódnak a labdarúgó NB II, az NB III és a topligák küzdelmei. Befejeződik a hazai rendezésű asztalitenisz-világbajnokság és a budapesti ATP-torna. A WTCR versenyzői a Hungaroringen, a Formula–1 pilótái az Azeri Nagydíjon mérik össze tudásukat. A vasárnapi programban még: kerékpár, kézilabda, kosárlabda, sznúker és úszás. 

 

 

FUTBALLPROGRAM

NB II
34. FORDULÓ – élő eredménykövető az NSO-n!
15.00: Nyíregyháza–Balmazújváros
17.00: 
Békéscsaba–Vác FC
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Tiszakécske
17.00: Monor–Mosonmagyaróvár
17.00: Vasas–Kazincbarcika
17.00: BFC Siófok–Gyirmót FC Győr
17.00: Csákvár–Soroksár
17.00: ETO FC Győr–Dorog
17.00: Cegléd–Budafoki MTE
18.00: ZTE FC–Budaörs (Tv: M4 Sport)

NB III
25. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
12.30:
 Tállya–Gyöngyösi AK
16.30: Jászberény–Szolnoki MÁV FC
16.30: Diósgyőri VTK II–Debreceni EAC
16.30: ESMTK–Eger SE
16.30: Cigánd–Füzesgyarmat
16.30: Sajóbábony–Sényő
16.30: Salgótarjáni BTC–Nyírbátor
16.30: Putnok–Tiszaújváros
KÖZÉP-CSOPORT
16.30: Szeged-GA–Kozármisleny
16.30: Iváncsa–Hódmezővásárhely
16.30: SZEOL SC–KTE
16.30: PMFC–Taksony
16.30: Szekszárd–RKSK
16.30: Szentlőrinc–Dunaújváros
16.30: Bp. Honvéd-MFA–Paks II
16.30: Makó–FC Dabas
NYUGATI CSOPORT
11.00:
 Puskás Akadémia II–Mol Vidi FC II
13.30: III. ker. TVE–Andráshida
16.30: FC Ajka–Csepel
16.30: Pénzügyőr–Érd
16.30: Pápai Perutz–Komárom
16.30: Nagykanizsa–Sárvár
16.30: THSE-Szabadkikötő –Ménfőcsanak
16.30: Dunaharaszti–BKV Előre

NB I
19. FORDULÓ

15.00: Haladás Viktória–DVTK
16.00: Astra–MLE

ANGOL PREMIER LEAGUE
36. FORDULÓ
13.00: Leicester City–Arsenal (Tv: Digi Sport1)
15.05: Burnley–Manchester City (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
17.30: 
Manchester United–Chelsea (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
34. FORDULÓ

15.00: Amiens–Strasbourg
15.00: Angers–Reims
15.00: Caen–Dijon
15.00: Lille–Nimes (Tv: Digi Sport3)
15.00: Nice–Guingamp
17.00: Saint-Étienne–Toulouse (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Nantes (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
15.30: 
Hoffenheim–Wolfsburg (Tv: Sport2)
18.00: Nürnberg–Bayern München (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ

12.30: Frosinone–Napoli (Tv: Digi Sport2)
15.00: SPAL–Genoa
15.00: Chievo–Parma
18.00: Sampdoria–Lazio (Tv: Digi Sport2)
20.30: Torino–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
35. FORDULÓ

12.00: Valencia–Eibar
14.00: Girona–Sevilla (Tv: Spíler2)
16.15: Real Sociedad–Getafe (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Huesca (Tv: Spíler2)
20.45: Rayo Vallecano–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
31. FORDULÓ
21.00:
 Boavista–Moreirense (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST (HUNGEXPO)
13.30:
 férfi egyes, döntő (Tv: Eurosport2)
14.30: női páros, döntő  (Tv: Eurosport2) 

AUTÓSPORT
10.00: 
WTCR, Hungaroring, selejtező (Tv: Eurosport2)
11.00: 
TCR Europe, Hungaroring, 1. futam (Tv: Sport2)
11.10: Formula–2, Azeri Nagydíj, 2. futam (Tv: M4 Sport)
14.00: Rallycross-vb, Spanyolország (Tv: Spíler1)
14.15: TCR Europe, Hungaroring, 2. futam (Tv: Sport2)
15.30: WTCR, Hungaroring, 2. futam (Tv: Eurosport2)
17.00: WTCR, Hungaroring, 3. futam (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
AZERI NAGYDÍJ
14.10:
 futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
NHL
21.30:
New York Islanders–Carolina Hurricanes (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
14.00: 
Liege–Bastoge–Liege (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI EHF-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
15.00: 
Füchse Berlin (német)–Hannover (német) (Tv: Sport1)
NÉMET BUNDESLIGA
13.30: 
THW Kiel–Berigscher HC (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ
KÖZÉPHÁZ
16.00:
 Zalakerámia ZTE KK–Atomerőmű SE
ALSÓHÁZ
16.00: 
Serco-TF-BP–Kaposvári KK
NŐI NB I 
A 7. HELYÉRT
19.00:
 NKE-Csata–PEAC-Pécs
NBA, RÁJÁTSZÁS
21.30: Golden State Warriors–Houston Rockets (Tv: Sport1)

LOVASSPORT
20.45: 
Longines Masters of New York (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA

A HARMADIK HELYÉRT, 4. MÉRKŐZÉS
18.00: 
Újpesti TE–Swietelsky-Békéscsabai RSE

SZNÚKER
11.00, 17.00 és 19.30: 
világbajnokság, Sheffield, 9. nap (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs világkupaverseny, Peking, női kisöbű sportpuska 3x40, női sportpisztoly 

TENISZ
15.30:
 ATP-torna, Budapest (Tv: Duna World)
16.00: WTA-torna, Stuttgart, döntő (Tv: Digi Sport2)

ÚSZÁS
13.30: FINA Bajnokok sorozata, 1. állomás, Hangcsou (Tv: Duna World)  

2019.05.25 23:48:04

Minden más foci SZELI MÁTYÁS

NS-VÉLEMÉNY. Nem köszön vissza a klubba öntött tengernyi pénz.

2019.05.21 22:07:11

Minden más foci SMAHULYA ÁDÁM

ALAPVONAL. Félreértés ne essék, ma is akadnak kiváló fiatal kapusok, csak néhány kivételtől eltekintve hiányzik belőlük a már említett flúgosság, a jó értelemben vett csibészség.

2019.05.21 15:14:38

Minden más foci nemzetisport.hu

A 22. alkalommal feszülnek egymásnak az ifjúsági válogatottak, ezúttal Lengyelországban.

2019.05.18 23:53:17

Minden más foci BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. Aki szerint túlzó az összehasonlítás, idézze fel magában – ha nem megy, keressen rá a neten – a Horatiusok esküje című neoklasszicista festményt, és ismerős lesz neki a fogadkozás; effélét láthat tizenegyesrúgások előtt is.

2019.05.18 08:42:23

Minden más foci nemzetisport.hu

NŐI BL-DÖNTŐ: 18.00 • A Lyon sorozatban negyedszer ülhet fel a trónra.