nemzetisport.hu 2019.05.25 00:09 Frissítve: 2019.05.25 23:42

Szombati sportműsor: itthon, a németeknél és a spanyoloknál is kupadöntő

Nemcsak idehaza, hanem Németországban és Spanyolországban is kupadöntőt rendeznek szombaton: hazánkban a Budapest Honvéd és a Mol Vidi FC, Berlinben az RB Leipzig és a Bayern München, míg Sevillában a Barcelona és a Valencia feszül egymásnak. Az U20-as világbajnokságon bemutatkoznak a franciák, a portugálok és az argentinok is, míg a jégkorong-világbajnokságon Oroszország–Finnország és Kanada–Csehország elődöntőre kerül sor.

 

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
DÖNTŐ, BUDAPEST, GROUPAMA ARÉNA
19.30: 
Budapest Honvéd–Mol Vidi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
A 3. HELYÉRT, ELSŐ MÉRKŐZÉS

17.00: Diósgyőr–Haladás

U20-AS VILÁGBAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
E-CSOPORT
18.00:
 Franciaország–Szaúd-Arábia
18.00: Panama–Mali
F-CSOPORT
15.30: 
Portugália–Dél-Korea
20.30: Argentína–Dél-Afrika 

OLASZ SERIE A
38. FORDULÓ

18.00: Frosinone–Chievo (Tv: Digi Sport1)
20.30: Bologna–Napoli (Tv: Digi Sport2)

NÉMET KUPA
DÖNTŐ, BERLIN, OLIMPIAI STADION
20.00: 
RB Leipzig–Bayern München (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
DÖNTŐ, SEVILLA, BENITO VILLAMARÍN STADION
21.00:
FC Barcelona–Valencia (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

ÉSZT KUPA
DÖNTŐ, TALLINN
15.00:
FC Narva Trans–Nomme Kalju

PORTUGÁL KUPA
DÖNTŐ, OEIRAS, NEMZETI STADION
18.15: 
Sporting CP–FC Porto

SKÓT FA-KUPA
DÖNTŐ, GLASGOW, HAMPDEN PARK
16.00: 
Hearts–Celtic

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
  8.00: 
V8 Supercars-bajnokság, Winton, 1. futam (Tv: Spíler1)
  9.00: Formula E, Berlin, selejtező (Tv: Eurosport1)
13.00: Formula E, Berlin, a sorozat 10. állomása (Tv: Eurosport1)
14.30: TCR Európa-kupa, Hockenheim, 1. futam (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
11.00: 
Grand Prix-verseny, Hohhot, 2. nap (Tv: Sport1)

FORMULA–1
MONACÓI NAGYDÍJ
12.00:
 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, SZLOVÁKIA
ELŐDÖNTŐ
15.15:
Oroszország–Finnország (Tv: Sport2)
19.15: Kanada–Csehország (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
VÁLOGATÓVERSENY, SZOLNOK

500 és 1000 méteres döntők

KERÉKPÁR
14.15:
 Giro d'Italia, 14. szakasz, Saint-Vincent–Courmayeur, 131 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1, 15.30-tól az M4 Sporton is)
17.30: Tour de l'Ain, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Vasárnap, 2.30:
 Toronto Raptors–Milwaukee Bucks (Tv: Sport1)

ÖTTUSA
Világkupaverseny, Prága, női döntő 

RÖPLABDA
NŐI EURÓPA-LIGA, ARANY DIVÍZIÓ
B-CSOPORT, 1. FORDULÓ
15.00:
 MAGYARORSZÁG–Franciaország (Nyíregyháza) (Tv: Duna World)
FÉRFI EURÓPA-LIGA, EZÜST DIVÍZIÓ
A-CSOPORT, 1. FORDULÓ
17.30:
 MAGYARORSZÁG–Bosznia-Hercegovina (Nyíregyháza)

TENISZ
13.30:
 WTA-torna, Nürnberg, döntő (Tv: Eurosport2)
14.30: ATP-torna, Lyon, döntő (Tv: Sport1)
15.00: WTA-torna, Strasbourg, döntő (Tv: Digi Sport1)
15.30: ATP-torna, Genf, döntő (Tv: Eurosport2)

2019.06.17 23:15:17

Minden más foci DÓCS ÁKOS

Jay-Jay Okocha a Magyarország elleni olimpiai meccsről, emlékezetes góljairól és Ronaldinhóról is beszélt az NSO-nak.