nemzetisport.hu 2019.04.19 22:36 Frissítve: 2019.04.20 23:50

Szombati sportműsor: NB I, topligák, női és férfi kézi NB I

Folytatódnak a labdarúgó NB I és a topligák küzdelmei, a nap rangadói: Ferencváros–Vidi, Manchester City–Tottenham és Internazionale–Roma. A magyar férfi jégkorong-válogatott Olaszországgal játszik felkészülési mérkőzést. A Tatabánya kézilabdacsapata az EHF-kupa negyeddöntőjében lép pályára. Újabb mérkőzéseket rendeznek a férfi kosárlabda NB I és a férfi vízilabda ob I középszakaszában.  

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
29. FORDULÓ 
17.00: Újpest FC–Bp. Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: MTK Budapest–Kisvárda (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Diósgyőri VTK–Paks (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Debreceni VSC–Haladás (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia–Mezőkövesd (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
19.30: Ferencváros–Mol Vidi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
18. FORDULÓ
13.00: 
Astra–DVTK
14.30: ETO FC Győr–MLE
16.00: MTK–Haladás Viktória

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
13.30: 
Manchester City–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)
16.00: 
AFC Bournemouth–Fulham
16.00: Huddersfield Town–Watford
16.00: West Ham United–Leicester City (Tv: Spíler1)
16.00: Wolverhampton Wanderers–Brighton & Hove Albion
18.30: Newcastle United–Southampton (Tv: Digi Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
33. FORDULÓ
17.00: Guingamp–Marseille (Tv: Digi Sport3)
20.00: Nice–Caen
20.00: Nimes–Bordeaux
20.00: Strasbourg–Montpellier (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
15.30: 
Bayern München–Werder Bremen (Tv: Sport1)
15.30: Bayer Leverkusen–Nürnberg
15.30: Augsburg–VfB Stuttgart
15.30: Mainz 05–Fortuna Düsseldorf
18.30: Borussia Mönchengladbach–RB Leipzig (Tv: Sport1)
20.30: Schalke 04–Hoffenheim (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ
12.30: 
Parma–Milan (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lazio–Chievo (Tv: Digi Sport3)
15.00: Cagliari–Frosinone
15.00: Bologna–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–Sassuolo
15.00: Empoli–SPAL
15.00: Genoa–Torino
18.00: Juventus–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
20.30: Internazionale–Roma (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
13.00: 
Celta Vigo–Girona
16.15: Eibar–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Rayo Vallecano–Huesca (Tv: Spíler2)
20.45: FC Barcelona–Real Sociedad (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
13.00: 
Hamburger SV–Erzgebirge Aue (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
HFL
11.45: 
Fehérvár Enthroners–Kijev Capitals (Tv: Digi Sport3)

CURLING
VEGYES PÁROS VILÁGBAJNOKSÁG, STAVANGER
12.30:
 Ausztria–MAGYARORSZÁG

JÉGKORONG
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00: 
MAGYARORSZÁG–Olaszország (Coventry)
NHL
21.00: Nashville Predators–Dallas Stars (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
14.00:
 Tour of Turkey, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)
16.00: Francia Kupa, Tour du Finistere (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EHF-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
17.45:
 Holstebro (dán)–Grundfos Tatabánya (Tv: Sport2)
20.00: Saint-Raphaël (francia)–FC Porto (portugál) (Tv: Sport2)
FÉRFI NB I
14.00:
 Ferencvárosi TC–RotaChrom Dabas 
18.00: Balatonfüredi KSE–Csurgói KK 
18.00: DVTK-Eger–Ceglédi KKSE 
18.00:
 CYEB Budakalász–Sport36-Komló 
NŐI NB I
16.00: 
Siófok KC–Eszterházy SC 
18.00: Győri Audi ETO KC–Kisvárda Master Good SE 
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Eu-Fire Mosonmagyaróvár 
18.00: GVM Europe-Vác–MTK Budapest

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
18.00:
 JP Auto-JKSE–Szolnoki Olaj KK 
KÖZÉPHÁZ
18.00:
 KTE-Duna Aszfalt–Atomerőmű SE 
ALSÓHÁZ
18.00:
 Alba Fehérvár–Kaposvári KK 
18.00: Serco-TF-BP–Naturtex-SZTE-Szedeák 
NŐI NB I
ELŐDÖNTŐ
17.00: 
CMB Cargo-Uni Győr–Aluinvent DVTK
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS
18.00:
 MTK Budapest–BEAC Újbuda 
18.00: Vasas Akadémia–PINKK-Pécsi 424
NBA, RÁJÁTSZÁS
23.30:
 San Antonio Spurs–Denver Nuggets (Tv: Sport1)

LOVASSPORT
23.00: 
Global Champions Tour, Miami (Tv: Eurosport1)

MOTORSPORT
14.45 és 17.30:
 Le Mans-i 24 órás (Tv: Eurosport2)

ÖKÖLVÍVÁS
22.00:
 Dereck Chisora–Senad Gashi (Tv: Sport2)

SZNÚKER
11.00, 16.00 és 19.30: 
világbajnokság, Sheffield, 1. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
13.30: 
ATP-torna, Monte-Carlo, elődöntő, Medvegyev–Lajovics és Fognini–Nadal (Tv: Digi Sport2)
FED-KUPA, ELŐDÖNTŐ
Franciaország–Románia 
Ausztrália–Fehéroroszország

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
KÖZÉPSZAKASZ, A-CSOPORT (FELSŐHÁZ)
16.00: 
RacioNet-Honvéd–Szolnoki Dózsa
17.00: FTC-Telekom Waterpolo–PannErgy-Miskolci VLC

2019.05.20 19:12:53

Minden más foci nemzetisport.hu

Babos Tímea olasz ellenféllel játszik a Roland Garros selejtezőjében.

2019.05.21 22:07:11

Minden más foci SMAHULYA ÁDÁM

ALAPVONAL. Félreértés ne essék, ma is akadnak kiváló fiatal kapusok, csak néhány kivételtől eltekintve hiányzik belőlük a már említett flúgosság, a jó értelemben vett csibészség.

2019.05.21 15:14:38

Minden más foci nemzetisport.hu

A 22. alkalommal feszülnek egymásnak az ifjúsági válogatottak, ezúttal Lengyelországban.