HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.02.24 00:00 Frissítve: 2018.02.24 23:59

Szombati sportműsor: rajt az NB I-ben; topligák, kézi BL

Szombaton megkezdődik a labdarúgó NB I tavaszi idénye, az esti rangadón a listavezető Ferencváros a címvédő Honvédot fogadja. Fordulót rendeznek a topligákban is – pályán a Liverpool, az Internazionale, a Real Madrid és a Barcelona, míg a Bayern München Dárdai Pál Hertháját fogadja. Folytatódnak a téli olimpia versenyei. Az FTC női csapata és a Szeged férfi együttese is meccset játszik a kézilabda Bajnokok Ligájában. Íme, a szombati program!

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
20. FORDULÓ
17.00:
Videoton–Vasas (Tv: M4 Sport)
17.00: Mezőkövesd–Puskás Akadémia
17.00: DVSC–Balmazújváros
17.00: Paks–DVTK
17.00: Újpest–Haladás
19.30: Ferencváros–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)

NŐI NB I
12. FORDULÓ

14.00: ETO FC Győr–Ferencváros
18.00: MTK–Kóka

ANGOL PREMIER LEAGUE
28. FORDULÓ
13.30:
Leicester City–Stoke City (Tv: Spíler Tv)
16.00: AFC Bournemouth–Newcastle United
16.00: Brighton & Hove Albion–Swansea City
16.00: Burnley–Southampton
16.00: Liverpool–West Ham United (Tv: Spíler Tv)
16.00: West Bromwich Albion–Huddersfield Town
18.30: Watford–Everton (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
27. FORDULÓ
17.00:
Toulouse–Monaco (Tv: Digi Sport2)
20.00: Dijon–Caen
20.00: Guingamp–Metz
20.00: Lille–Angers
20.00: Nantes–Amiens (Tv: Digi Sport2)
20.00: Rennes–Troyes

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Hertha BSC (Tv: Eurosport2)
15.30: Hoffenheim–Freiburg
15.30: Hannover–Borussia Mönchengladbach
15.30: Stuttgart–Eintracht Frankfurt
18.30: Werder Bremen–Hamburg (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ
18.00:
Bologna–Genoa (Tv: Digi Sport1)
20.45: Internazionale–Benevento (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
13.00:
Celta Vigo–Eibar
16.15: Real Madrid–Deportivo Alavés (Tv: Sport2)
18.30: Leganés–Las Palmas (Tv: Sport2)
20.45: Barcelona–Girona (Tv: Sport2)

SKÓT PREMIERSHIP
13.30:
Kilmarnock–Hibernian (Tv: Digi Sport2)

 

XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG

ALPESI SÍ
  3.00:
csapatverseny, főtáblás futamok és döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
(Nyolcaddöntő: Svájc–Magyarország)

BOB
  1.30:
férfi négyes, 1. és 2. futam (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

CURLING
  7.35:
férfiak, döntő, Svédország–Egyesült Államok (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
12.05: nők, bronzmérkőzés, Nagy-Britannia–Japán

GYORSKORCSOLYA
12.00:
férfi és női tömegrajtos verseny, elődöntő és döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

HÓDESZKA
  2.00:
férfi ugrás, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
  5.30: férfi és női párhuzamos óriás-műlesiklás, főtáblás futamok és döntő (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
13.10:
férfiak, bronzmérkőzés, Csehország–Kanada (Tv: Eurosport2)

SÍFUTÁS
  6.00:
férfi 50 km (klasszikus stílus), döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
14.00:
téli dobó országos bajnokság, Szombathely

EVEZÉS
9.00:
ergométeres országos bajnokság, Győr, EYOF-csarnok

JÉGKORONG
Erste Liga
Negyeddöntő, 3. mérkőzés
17.00:
SC Csíkszereda (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
NHL
22.05:
Calgary Flames–Colorado Avalanche (Tv: Spíler Tv)
szombat, 1.00: Toronto Maple Leafs–Boston Bruins (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
12.00:
Abu-Dzabi, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
Női Bajnokok Ligája
Középdöntő, 4. forduló
I. csoport
14.00:
Rosztov-Don (orosz)–Nyköbing (Tv: Sport1)
II. csoport
19.30:
Buducsnoszt (montenegrói)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1)
Férfi Bajnokok Ligája
Csoportkör, 13. forduló
A-csoport

17.30: Mol-Pick Szeged–PPD Zagreb (horvát) (Tv: Sport1)
Férfi NB I
18.00:
Sport36-Komló–Váci KSE
18.00: Balatonfüredi KSE–B.Braun Gyöngyös
18.00: CYEB Budakalász–Csurgói KK
18.00: Dabas KC–Grundfos Tatabánya KC
Női NB I
17.00:
Kecskeméti NKSE–GVM Europe-Vác
18.00: Érd HC–Vasas SC
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Békéscsabai ENKSE
18.00: Siófok KC–DVSC-TVP

KOSÁRLABDA
Női NB I
16.00:
BEAC Újbuda–CMB Cargo Uni Győr
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–Vasas Akadémia
18.00: MTK Budapest–PINKK-Pécsi 424
18.00: PEAC-Pécs–Sopron Basket
19.15: Aluinvent DVTK Miskolc–ZTE Női Kosárlabda Klub
NBA
23.00:
Philadelphia 76ers–Orlando Magic (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Férfi NB I
14.00:
PTE-PEAC–Pénzügyőr SE
Női NB I
17.00:
Palota–TFSE
18.00: Penta Gödöllői RC–Budaörsi DSE

SPORTLÖVÉSZET
Légfegyveres Európa-bajnokság, Győr
11.45:
női pisztoly, döntő (Tv: Digi Sport1)
14.15: férfi pisztoly, döntő (Tv: Digi Sport1)
17.15: puska vegyescsapat, döntő (Tv: Digi Sport1)

SZNÚKER
20.30:
World Grand Prix, Preston, elődöntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
11.00: Hungarian Ladies Open, Budapest, BOK-csarnok
16.00:
WTA-torna, Dubaj (Tv: Digi Sport3)
18.30: ATP-torna, Delray Beach, páros, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport3)
21.00: ATP-torna, Delray Beach, egyéni, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport3)
23.00: ATP-torna, Rio de Janeiro, 2. elődöntő (Tv: Sport2)
vasárnap, 0.00: ATP-torna, Delray Beach (Tv: Digi Sport1)

UFC
vasárnap, 2.00:
Fight Night, Orlando (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
Női Euroliga
Negyeddöntő, első mérkőzés

17.00: Dunaújváros–Edipe Orizzonte (olasz)
19.00: UVSE–Plebiscito Padova (olasz)
E.ON férfi ob I, középszakasz, 1. forduló
• Felsőház
16.00: Szolnoki Dózsa–RacioNet-Honvéd
19.00: A-Híd OSC-Újbuda–MKB-Euroleasing-BVSC
• Alsóház
18.00: Kaposvári VK–ContiTech Szeged-Diapolo
18.00: VasasPlaket–EBP Tatabánya
18.00: Metalcom-Szentes–AVUS Szombathely
19.00: PVSK Mecsek-Füszért–UVSE

 

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.11.21 22:28:02

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

RETRÓ CSERÉK. Az ék két szélsőt is transzfertáncba vitt, miközben Kertész, Lakinger és Paróka...

2018.12.11 23:49:27

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Doha ugyanis, semmiség, 14 millió eurót kínált csak azért, hogy megrendezhesse a mérkőzést. Bónuszként pedig felajánlotta, hogy állja a két csapat 40-40 tagú küldöttségének utazási és ott-tartózkodási költségeit.

2018.12.10 11:48:24

Minden más foci nemzetisport.hu

Magyarokkal rajtol a hangcsoui rövid pályás úszó-világbajnokság.

2018.12.10 23:09:14

Minden más foci THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Hosszabbítás után a River 3–1-re nyert.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS