HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.01.12 23:14 Frissítve: 2018.01.13 23:39

Szombati sportműsor: a kéziválogatott elkezdi Eb-szereplését

A magyar válogatott is megkezdi szereplését a férfi kézilabda Európa-bajnokságon – a mieink Dániával találkoznak. Az olasz bajnokság kivételével folytatódnak a labdarúgó-topligák küzdelmei, pályán többek között a Chelsea, a Tottenham, a Lipcse, a Hertha, a Real Madrid és az Atlético Madrid. Három magyar csapatnak szurkolhatunk a férfi vízilabda BL-ben. Zajlik a rövid pályás gyorskorcsolya Eb. Folytatódik az NFL rájátszása is, mindkét tavalyi döntős pályára lép.

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
13.00:
Vasas–Szekszárd (III.)

ANGOL PREMIER LEAGUE
23. FORDULÓ
16.00:
Chelsea–Leicester City (Tv: Spíler Tv)
16.00:
Crystal Palace–Burnley
16.00:
Huddersfield Town–West Ham United
16.00:
Newcastle United–Swansea City
16.00:
Watford–Southampton
16.00:
West Bromwich Albion–Brighton & Hove Albion
18.30:
Tottenham Hotspur–Everton (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
17.00:
Rennes–Marseille (Tv: Digi Sport1)
20.00:
Caen–Lille (Tv: Digi Sport3)
20.00:
Dijon–Metz
20.00:
Montpellier–Monaco (Tv: Digi Sport1)
20.00:
Nice–Amiens (Tv: Digi Sport2)
20.00:
Troyes–Bordeaux

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
15.30:
Werder Bremen–Hoffenheim (Tv: Eurosport2)
15.30:
Eintracht Frankfurt–Freiburg
15.30:
Augsburg–Hamburg
15.30:
Hannover–Mainz
15.30:
Stuttgart–Hertha BSC
18.30:
RB Leipzig–Schalke 04 (Tv: Eurosport2)

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
13.00:
Girona–Las Palmas
16.15:
Real Madrid–Villarreal (Tv: Sport1)
18.30:
Eibar–Atlético Madrid (Tv: Sport1)
20.45:
Deportivo La Coruna–Valencia (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
D-CSOPORT (VARASD)
20.30:
Dánia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
18.15: Spanyolország–Csehország
C-CSOPORT (ZÁGRÁB)
17.15:
Németország–Montenegró (Tv: Sport2)
19.30: Macedónia–Szlovénia (Tv: Sport2)

ALPESI SÍ
11.00:
világkupaverseny, Bad Kleinkirchen, női szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
12.30: világkupaverseny, Wengen, férfi lesiklás (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
RÁJÁTSZÁS, FŐCSOPORT-ELŐDÖNTŐ
22.35:
Philadelphia Eagles (1.)–Atlanta Falcons (6.) (Tv: Sport2)
vasárnap, 2.15: New England Patriots (1.)–Tennessee Titans (5.) (Tv: Sport2)

AUTÓSPORT
17.00:
Formula E, Marrákes, 3. forduló (Tv: Eurosport1)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.00:
világkupaverseny, Val di Fiemme, HS 134 (Tv: Eurosport2)

HÓDESZKA
21.00:
világkupaverseny, Egyesült Államok, Snowmass (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
Erste Liga
17.00:
SC Csíkszereda (romániai)–FTC
KHL
8.45:
All Star-gála, Super Skills (Tv: Sport1)
NHL
vasárnap, 1.00:
Montreal Canadiens–Boston Bruins (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 4.00: Vegas Golden Knights–Edmonton Oilers (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Női NB I
17.00:
Kecskeméti NKSE–Dunaújvárosi Kohász KA
17.00: Békéscsabai ENKSE–MTK Budapest
17.00: Alba Fehérvár KC–Győri Audi ETO KC
18.00: Kisvárda Master Good SE–FTC-Rail Cargo Hungaria 

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
JP Auto-JKSE–Kaposvári KK
18.00: MAFC–Egis Körmend
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Naturtex-SZTE-Szedeák
Női NB I
15.00:
BEAC Újbuda–Vasas Akadémia
18.00: MTK Budapest–PEAC-Pécs
18.00: PINKK-Pécsi 424–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00: Sopron Basket–Aluinvent DVTK Miskolc
18.00: VBW CEKK Cegléd–Atomerőmű KSC Szekszárd
NBA
23.00:
Charlotte Hornets–Oklahoma City Thunder (Tv: Sport1)

RALI
Dakar rali, 7. szakasz, La Paz–Uyuni, 726 km

RÖGBI
Bajnokok Kupája
14.00:
Ulster (ír)–La Rochelle (francia) (Tv: Digi Sport1)
16.10: Exeter Chiefs (angol)–Montpellier (francia) (Tv: Digi Sport2)

RÖPLABDA
Női NB I
17.00:
TFSE–Haladás Szombathely
17.00: Budaörsi DSE–MTK Budapest

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
14.00:
Európa-bajnokság, Drezda (Tv: M4 Sport)

SÍAKROBATIKA
11.00:
világkupaverseny, Idre Fjall, krossz (Tv: Eurosport2)

SÍFUTÁS
12.30:
világkupaverseny, Drezda, férfi és női klasszikus sprint (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
14.00:
világkupaverseny, Tauplitz/Bad Mitterndorf, HS 200 (Tv: Eurosport1)

TENISZ
7.00:
WTA-torna, Sydney, döntő (Tv: Digi Sport1)
9.00: ATP-torna, Sydney, döntő (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
6. forduló
A-csoport
18.30:
Jug Dubrovnik (horvát)–A-Híd OSC-Újbuda
B-csoport
18.30:
ZF-Eger–AZC Alphen (holland) (Tv: M4 Sport)
18.30: Jadran Herceg Novi (montenegrói)–Szolnoki Dózsa
Női ob I
17.00:
BVSC-Zugló Diapolo–FTC (Tv: M4 Sport)

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.12.10 11:49:38

Minden más foci nemzetisport.hu

Téli szünetre vonul az NB II • Befejeződik a rövid pályás úszó-világbajnokság.

2018.11.21 22:28:02

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

RETRÓ CSERÉK. Az ék két szélsőt is transzfertáncba vitt, miközben Kertész, Lakinger és Paróka...

2018.12.11 23:49:27

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Doha ugyanis, semmiség, 14 millió eurót kínált csak azért, hogy megrendezhesse a mérkőzést. Bónuszként pedig felajánlotta, hogy állja a két csapat 40-40 tagú küldöttségének utazási és ott-tartózkodási költségeit.

2018.12.10 11:48:24

Minden más foci nemzetisport.hu

Magyarokkal rajtol a hangcsoui rövid pályás úszó-világbajnokság.

2018.12.10 23:09:14

Minden más foci THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Hosszabbítás után a River 3–1-re nyert.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS