nemzetisport.hu 2017.04.19 00:13 Frissítve: 2017.04.19 00:13

Szerdai sportműsor: Barca–Juve, Monaco–Dortmund

Szerdán kialakul a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőkének mezőnye. A női kézilabdázók után a női labdarúgóknál is a Ferencváros és a Győri ETO játssza a Magyar Kupa döntőjét. Íme, a mai sportműsor.

 

KIEMELT FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA

NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
20.45: AS Monaco–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)
Az első mérkőzésen: 3–2
20.45: FC Barcelona–Juventus (Tv: M4 Sport)
Az első mérkőzésen: 0–3

NŐI MAGYAR KUPA
DÖNTŐ

15.30: Ferencváros–Győri ETO, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport)

AMATŐR KUPA
18.00: döntő, Baktalórántháza VSE–Ménfőcsanak ESK, Új Hidegkuti Nándor Stadion

TOVÁBBI KIEMELT SPORTMŰSOR ÉS ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK

JÉGKORONG

csütörtök, 1.35: NHL, Toronto Maple Leafs–Washington Capitals (Tv: Spíler TV)
csütörtök, 4.05: NHL, Calgary Flames–Anaheim Ducks (Tv: Spíler TV)

KERÉKPÁR
14.00: török körverseny, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)
14.30: Fleche Wallonne, Belgium (Tv: Eurosport1)
15.30: horvát körverseny, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
18.00: férfi NB I, Grundfos Tatabánya KC–Csurgói KK
18.00: női NB I, FTC-Rail Cargo Hungaria–Alba Fehérvár KC
19.00: női NB I, Kispest NKK–Győri Audi ETO KC
20.10: német bajnokság, férfiak, Melsungen–Füchse Berlin (Tv: Digi Sport2)

KOSÁRLABDA
18.00: férfi NB I, középszakasz, felsőház, Falco KC Szombathely–Szolnoki Olaj KK
18.00: férfi NB I, középszakasz, középház, Naturtex-SZTE-Szedeák–Sopron KC
18.00: női NB I, elődöntő, 2. mérkőzés, VBW CEKK Cegléd–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00: női NB I, elődöntő, 2. mérkőzés, CMB Cargo UNI Győr–UNIQA Sopron
18.30: női NB I, az 5-8. helyért, 2. mérkőzés, Vasas Akadémia–PEAC-Pécs
20.00: Euroliga, férfiak, Olympiakosz–Anadolu Efes (Tv: Digi Sport1)
21.00: Euroliga, férfiak, Real Madrid–Darüssafaka Dogus Istanbul (Tv: Digi Sport3)

LÓSPORT
12.00: lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
18.30: női NB I, a 3. helyért, 2. mérkőzés, Jászberényi RK–Fatum-Nyíregyháza

SZNÚKER
11.00: világbajnokság, 5. nap, Sheffield (Tv: Eurosport1)
17.00: világbajnokság, 5. nap, Sheffield (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00: ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport1)

TORNA
14.00: Európa-bajnokság, Kolozsvár, selejtező, férfiak

ÚSZÁS
18.00: országos bajnokság, döntők (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
19.00: férfi ob I, az 5-8. helyért, 1. mérkőzés, MKB-Euroleasing-BVSC–ContiTech-Szeged-Diapolo
20.00: férfi ob I, elődöntő, 2. mérkőzés, A-HíD OSC-Újbuda–Szolnoki Dózsa-Közgép
20.00: férfi ob I, az 5-8. helyért, 2. mérkőzés, PannErgy-Miskolci VC–VasasPlaket

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.07.24 10:15:15

Minden más foci nemzetisport.hu

A Videoton Bordeaux-ba utazik az Európa-liga 3. selejtezőkörében.

2017.07.24 10:13:38

Minden más foci nemzetisport.hu

Befejeződik a vizes vb női vízilabdatornája • Formula–1 szabadedzés a Hungaroringen.

2017.07.24 10:12:27

Minden más foci nemzetisport.hu

Férfi vízilabdázóink számára is befejeződik a vizes vb • Időmérő a Formula–1 Magyar Nagydíján.

2017.07.24 10:10:25

Minden más foci nemzetisport.hu

Befejeződik a vizes világbajnokság • Formula–1 Magyar Nagydíj.

2017.07.21 09:39:48

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

Bakayoko, Germain és B. Silva után B. Mendy, Fabinho és Lemar is távozhat – de kinek a Mbappé?