D. Á. 2019.10.17 22:57 Frissítve: 2019.10.18 22:42

Pénteki sportműsor: Nizzában a PSG, Frankfurtban a Bayer

Este három topligás meccset követhetnek élőben a televíziók előtt: Nice–PSG (Ligue1), Frankfurt–Leverkusen (Bundesliga), Granada–Osasuna (La Liga). A jégkorong rajongói számára ia bőséges a választék: Erste Liga-, EBEL-, valamint Tipsport Liga-találkozókat rendeznek. WTA- és ATP-tenisztornák délelőtt és délután, MotoGP-s szabadedzések este és éjszaka!

 

OKTÓBER 18.

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
20.45:
OGC Nice–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
20.30:
Eintracht Frankfurt–Bayer Leverkusen (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
21.00:
Granada–Osasuna (Tv: Spíler2)

KISPÁLYÁS FOCI, SOCCA WORLD CUP, KRÉTA
13.00:
Szlovénia–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
Hokiklub Budapest–Gyergyói HK (romániai)
18.00: Újpesti TE–Dunaújvárosi Acélbikák
18.30: Debreceni EAC–Schiller-Vasas HC
18.30: Fehérvári Titánok–SC Csíkszereda (romániai)
EBEL
19.15:
EC Red Bull Salzburg (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
17.30:
HK Dukla Michalovce (Nagymihály, szlovákiai)–MAC Újbuda
KONTINENTÁLIS KUPA, RENON, OLASZORSZÁG
16.00: FTC-Telekom–Txuri Urdin San Sebastián (spanyol)
20.00: Olimpija Ljubljana (szlovén)–Ritten Sport (olasz)

KAJAK-KENU
Maratoni világbajnokság, Saohszing

KERÉKPÁR
EURÓPA-BAJNOKSÁG
18.00:
Apeldoorn, 3. nap (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
FTC–Budakalász
18.00:
Sport36-Komló–Orosházi FKSE-Linamar
NŐI NB I
18.30:
Motherson-Mosonmagyaróvár–MTK Budapest

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Alba Fehérvár–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Atomerőmű SE–Egis Körmend (Tv: M4 Sport)
18.00: Szolnoki Olaj KK–Debreceni EAC

MOTORSPORT
MOTOGP, JAPÁN NAGYDÍJ
20.40:
MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
21.35: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
22.35: Moto 3., 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
Szombat, 1.55: Moto 3., 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
Szombat, 2.50: Moto 2., 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
Szombat, 3.50: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I, B-CSOPORT
18.00:
FINO Kaposvár–Debreceni EAC
FÉRFI, MAGYAR KUPA
18.00:
Sümegi RE–MÁV Előre
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Vasas Óbuda–Békéscsabai RSE

SZNÚKER
HOME NATIONS SERIES
12.45 és 19.45:
Brit Open, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
12.00 és 14.00: ATP-torna, Stockholm, negyeddöntők (Tv: Sport2)
11.00 és 15.30:
WTA-torna, Moszkva, negyeddöntők (Tv: Digi Sport1)
12.00: WTA-torna, Luxembourg, negyeddöntők (Tv: Digi Sport2)
17.25: WTA-torna, Moszkva, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
18.00:
WTA-torna, Luxembourg, negyeddöntő (Tv: Digi Sport3)
ATP-tornák: Moszkva, Antwerp, Stockholm

UFC
FIGHT NIGHT
Szombat, 3.00:
Dominick Reyes–Chris Weidman (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT

19.00: Jadran Carine (montenegrói)–Szolnoki Dózsa (Tv: Sport2)
OB I, NŐK
20.00:
BVSC–Eger

2019.11.12 20:16:25

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Azonosulás a régi nagyokkal, nyomaik felkutatása lehet az első olyan gesztus, amely révén újra igazi nagyváradi identitással felvértezett futballcsapata lehet a városnak.

2019.11.12 12:10:57

Minden más foci nemzetisport.hu

Sokan máris úgy gondolják, a spanyol hölgy a PSG-sztár új kedvese.

2019.11.03 22:07:49

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Régebben is voltak falrengető kudarcok, de mintha normálisabban kezelték volna az érdekeltek, mint most, a kommunikációs forradalom lángolásában.

2019.10.22 11:43:37

Minden más foci HARMATH ÁKOS

A 20. század legjobb bolgár labdarúgójának meze ötven év után került vissza hazájába.

2019.11.01 21:08:49

Minden más foci CSILLAG PÉTER

ALAPVONAL. A sírkőbe épített labda a sport lényegét adó játék incselkedésével neveti ki a földi élet végét, és válik ezáltal a halhatatlanság szimbólumává.