nemzetisport.hu 2018.11.16 23:16 Frissítve: 2018.11.17 00:18

NL: Bardi-szabadrúgásgól itt, gyors mesternégyes ott

Macedónia 2–0-ra győzött Liechtenstein vendégeként péntek este a labdarúgó Nemzetek Ligája negyedik vonalában – az első gólt a korábbi újpesti légiós, Enisz Bardi lőtte szabadrúgásból –, így továbbra is vezeti a csoportját, ám Örményország gólzáporos gibraltári sikere (6–2) miatt a feljutás matematikailag még nem dőlt el. Az örmény csapatban Jura Movsziszjan mesternégyest ért el – második, harmadik és negyedik gólját hét perc leforgása alatt szerezte.

Macedónia Gibraltárt, Liechtenstein Örményországot fogadja az utolsó játéknapon; ha borul a papírforma és pontegyenlőség adódik Macedónia és Örményország között, az egymás elleni eredmények az utóbbinak kedveznek.

ENISZ BARDI SZABADRÚGÁSGÓLJA

NEMZETEK LIGÁJA
D-DIVÍZIÓ
, 4. CSOPORT

Gibraltár–Örményország 2–6 (De Barr 10., Priestley 78., ill. Movsziszjan 27., 48., 52., 54., Kartasjan 66., Karapetjan 94.)
Liechtenstein–Macedónia  0–2 (Bardi 53., Nesztorovszki 91.)

1. Macedónia 5 4 1 10–5 +5  12
2. Örményország 5 3 2 12–6 +6  9
3. Gibraltár 5 2 3 5–11 –6  6
4. Liechtenstein 5 1 4 5–10 –5  3
2018.10.09 17:41:30

Minden más foci KORMANIK ZSOLT

A labdarúgás legfontosabb „találmányainak” születésekor mindig ott voltak.

2018.10.10 10:51:20

Nyolc magyar vitte francia válogatottságig, egyikük máig a bajnokság történetének legjobb góllövői közé számít.