HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.01.01 16:10 Frissítve: 2018.03.09 15:29

Heti program: angol, olasz és spanyol focimeccsek; NFL-rájátszás

Az év első napjaiban sem maradunk futballmérkőzések nélkül: bajnoki fordulót, valamint kupameccseket is rendeznek Angliában, Olaszországban és Spanyolországban – a Premier League e heti rangadója egy londoni derbi, az Arsenal–Chelsea mérkőzés. Phil Taylor profi pályafutásának utolsó meccsével befejeződik a dartsvilágbajnokság. A férfi kézilabda-válogatott az Európa-bajnokságra készül. Megkezdődik az NFL rájátszása. Bőséges a téli sportok és a tenisz programja. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!

HIRDETÉS

 

JANUÁR 1., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
22. FORDULÓ
13.30:
Brighton & Hove Albion–AFC Bournemouth (Tv: Spíler Tv)
16.00: Burnley–Liverpool (Tv: Spíler Tv)
16.00: Leicester City–Huddersfield Town
16.00: Stoke City–Newcastle United
18.30: Everton–Manchester United (Tv: Spíler Tv)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
16.00:
világkupaverseny, Oslo (Tv: Eurosport1)

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
21.00:
Rob Cross (angol, 20.)–Phil Taylor (angol, 6.) (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
EBEL
17.30:
Orli Znojmo (cseh)–Fehérvár AV19

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

SÍFUTÁS
10.45:
világkupaverseny, Tour de Ski, Lenzerheide, női üldözéses verseny (Tv: Eurosport1)
12.45: világkupaverseny, Tour de Ski, Lenzerheide, férfi üldözéses verseny (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
14.00:
világkupaverseny, Garmisch-Partenkirchen, HS 140 (Tv: Eurosport1)

TENISZ
  7.00:
WTA-torna, Auckland (Tv: Digi Sport3)
10.30:
Hopman-kupa, Perth. Benne: Belgium–Németország (Tv: Eurosport2)
11.30: WTA-torna, Brisbane (Tv: Digi Sport1)
15.30, 17.30 és 19.30: ATP-torna, Doha (Tv: Eurosport2)
kedd, 0.30: WTA-torna, Auckland (Tv: Digi Sport3)
kedd, 2.00: WTA-torna, Brisbane (Tv: Digi Sport1)
kedd, 4.00: ATP-torna, Brisbane (Tv: Eurosport1)
kedd, 4.00: WTA-torna, Brisbane (Tv: Digi Sport1)
kedd, 4.00: WTA-torna, Sencsen (Tv: Digi Sport2)
kedd, 4.00: WTA-torna, Auckland (Tv: Digi Sport3)

JANUÁR 2., KEDD

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
22. FORDULÓ
20.45:
Southampton–Crystal Palace
20.45: Swansea City–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler Tv)
20.45: West Ham United–West Bromwich Albion
21.00: Manchester City–Watford

OLASZ KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
20.45:
Napoli–Atalanta (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
Erste Liga
18.00:
Ferencvárosi Torna Club–Dunaújvárosi Acélbikák
18.30: Fehérvári Titánok–UTE
19.00: MAC Budapest–DVTK Jegesmedvék (Tv: M4 Sport)
NHL
szerda, 1.05:
Philadelphia Flyers–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler Tv)
szerda, 4.00: Vancouver Canucks–Anaheim Ducks (Tv: Spíler Tv)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

TENISZ
  6.00:
ATP-torna, Brisbane (Tv: Eurosport1)
  7.00: WTA-torna, Auckland (Tv: Digi Sport3)
10.00: WTA-torna, Brisbane (Tv: Digi Sport1)
10.30: Hopman-kupa, Perth. Benne: Oroszország–Svájc (Tv: Eurosport1)
15.30, 17.30 és 19.30: ATP-torna, Doha (Tv: Eurosport1)
szerda, 0.30: WTA-torna, Auckland (Tv: Digi Sport3)
szerda, 2.00: WTA-torna, Brisbane (Tv: Digi Sport1)
szerda, 2.00: ATP-torna, Brisbane (Tv: Eurosport1)
szerda, 4.00: WTA-torna, Brisbane (Tv: Digi Sport1)
szerda, 4.00: WTA-torna, Auckland (Tv: Digi Sport3)
szerda, 5.00: WTA-torna, Sencsen (Tv: Digi Sport2)

JANUÁR 3., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
22. FORDULÓ
20.45:
Arsenal–Chelsea (Tv: Spíler Tv)

OLASZ KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
20.45:
Juventus–Torino (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
19.00:
Formentera (III.)–Deportivo Alavés
19.00: Lleida Esportiu (III.)–Atlético Madrid (Tv: Digi Sport2)
21.00: Cádiz (II.)–Sevilla (Tv: Digi Sport3)
21.00: Las Palmas–Valencia (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
13.00:
világkupaverseny, Zágráb, női szlalom, 1. futam (Tv: Eurosport1)
16.30: világkupaverseny, Zágráb, női szlalom, 2. futam (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
EBEL
18.45:
Fehérvár AV19–Vienna Capitals (osztrák) (Tv: M4 Sport)
NHL
csütörtök, 2.00:
New York Rangers–Chicago Blackhawks (Tv: Spíler Tv)

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
19.00:
Sopron KC–Egis Körmend

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

SÍFUTÁS
15.15:
világkupaverseny, Tour de Ski, Oberstdorf, férfi és női sprint (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
14.00:
világkupaverseny, négysáncverseny, Innsbruck, HS 130 (Tv: Eurosport1)

TENISZ
  6.00:
ATP-torna, Brisbane (Tv: Eurosport1)
  7.00: WTA-torna, Auckland (Tv: Digi Sport3)
10.00: ATP-torna, Brisbane (Tv: Eurosport2)
11.30: WTA-torna, Brisbane (Tv: Digi Sport1)
12.00: Hopman-kupa, Perth. Benne: Ausztrália–Belgium (Tv: Eurosport2)
15.30: ATP-torna, Doha (Tv: Eurosport2)
17.30 és 19.45: ATP-torna, Doha (Tv: Eurosport1)
csütörtök, 0.30: WTA-torna, Auckland (Tv: Digi Sport3)
csütörtök, 2.00: WTA-torna, Brisbane (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 4.00: WTA-torna, Brisbane (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 4.00: WTA-torna, Auckland (Tv: Digi Sport3)
csütörtök, 5.00: WTA-torna, Sencsen (Tv: Digi Sport2)

JANUÁR 4., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
21. FORDULÓ
21.00:
Tottenham Hotspur–West Ham United (Tv: Spíler Tv)

SPANYOL KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
19.00:
Celta Vigo–FC Barcelona (Tv: Digi Sport1)
19.00: Leganés–Villarreal
21.00: Numancia (II.)–Real Madrid (Tv: Digi Sport1)
21.00: Espanyol–Levante

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
16.00:
világkupaverseny, Zágráb, férfi szlalom, 2. futam (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
NHL
péntek, 3.00:
Edmonton Oilers–Anaheim Ducks (Tv: Spíler Tv)

KOSÁRLABDA
Női Euroliga
10. forduló, A-csoport
17.00:
Dinamo Kurszk (orosz)–Sopron Basket
Női Európa-kupa
Nyolcaddöntő, 1. mérkőzés
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Sleza Wroclaw (lengyel)
Férfi Euroliga
20.15:
Panathinaikosz (görög)–Anadolu Efes (török) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Barcelona (spanyol)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport2)
NBA
péntek, 2.00:
Houston Rockets–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
18.00:
Linamar-Békéscsaba RSE–VK Slávia EU Bratislava (szlovákiai) (Tv: Digi Sport2)

SÍFUTÁS
10.00:
világkupaverseny, Tour de Ski, Oberstdorf, női 10 km szabadstílusú (Tv: Eurosport1)
11.00: világkupaverseny, Tour de Ski, Oberstdorf, férfi 15 km szabadstílusú (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
12.00:
világkupaverseny, Oberhof, nők, sprint (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
13.45:
világkupaverseny, négysáncverseny, Innsbruck, HS 130 (Tv: Europsort1)

TENISZ
  6.00:
ATP-torna, Brisbane (Tv: Eurosport1)
  7.00: WTA-torna, Auckland (Tv: Digi Sport3)
  7.30: WTA-torna, Brisbane (Tv: Digi Sport1)
10.00: WTA-torna, Brisbane (Tv: Digi Sport1)
10.30: Hopman-kupa, Perth. Benne: Svájc–Egyesült Államok (Tv: Eurosport2)
12.30: ATP-torna, Púna, 1. negyeddöntő (Tv: Sport1)
14.30: ATP-torna, Púna, 2. negyeddöntő (Tv: Sport1)
15.30: ATP-torna, Doha, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
17.30 és 19.30: ATP-torna, Doha, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
péntek, 2.00: ATP-torna, Brisbane, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
péntek, 4.00: ATP-torna, Brisbane, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
péntek, 5.00: WTA-torna, Auckland (Tv: Digi Sport3)

JANUÁR 5., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
18.00:
Chievo–Udinese (Tv: Digi Sport1)
20.45: Fiorentina–Internazionale (Tv: Digi Sport1)

ANGOL FA-KUPA
A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.55:
Liverpool–Everton (Tv: Sport1)
21.00: Manchester United–Derby County (II.) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

GYORSKORCSOLYA
Európa-bajnokság, Kolomna

JÉGKORONG
Erste Liga
17.50:
EV Vienna Capitals II (osztrák)–SC Csíkszereda (romániai)
18.00: Ferencvárosi Torna Club–UTE
18.30: Fehérvári Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák
18.30: DVTK Jegesmedvék–ASC Corona Brasov (romániai)
EBEL
19.15:
EHC Liwest Black Wings Linz (osztrák)–Fehérvár AV19
NHL
szombat, 2.00:
Winnipeg Jets–Buffalo Sabres (Tv: Spíler Tv)

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
KTE-Duna Aszfalt–Zalakerámia ZTE KK  
19.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Atomerőmű SE (Tv: M4 Sport)   
Női NB I
18.00:
PEAC-Pécs–VBW CEKK Cegléd
Férfi Euroliga
18.45:
Fenerbahce (török)–Baskonia (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
20.00: Brose Bamberg (német)–Himki Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport3)
20.45: Real Madrid (spanyol)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli) (Tv: Digi Sport2)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
18.00:
 OK Nova KBM Branik Maribor (szlovén)–Fatum-Nyíregyháza

SÍLÖVÉSZET
14.00:
világkupaverseny, Oberhof, férfi sprint (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
17.00:
világkupaverseny, négysáncverseny, Bischofshofen, HS 140 (Tv: Eurosport1)

TENISZ
  6.00:
WTA-torna, Brisbane (Tv: Digi Sport1)
  7.00: WTA-torna, Sencsen (Tv: Digi Sport2)
10.00: ATP-torna, Brisbane, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
12.00: WTA-torna, Brisbane (Tv: Digi Sport1)
12.00: Hopman-kupa, Perth. Benne: Ausztrália–Németország (Tv: Eurosport2)
14.00: ATP-torna, Púna, 1. elődöntő (Tv: Sport2)
15.30: ATP-torna, Doha, elődöntő (Tv: Eurosport2)
15.45: ATP-torna, Púna, 2. elődöntő (Tv: Sport2)
szombat, 2.30: WTA-torna, Auckland, döntő (Tv: Digi Sport1)
szombat, 4.30: ATP-torna, Brisbane, elődöntő (Tv: Eurosport1)

JANUÁR 6., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
12.30:
Torino–Bologna (Tv: Digi Sport1)
15.00: Milan–Crotone (Tv: Digi Sport2)
15.00: Napoli–Hellas Verona (Tv: Digi Sport1)
15.00: SPAL–Lazio (Tv: Digi Sport3)
15.00: Benevento–Sampdoria
15.00: Genoa–Sassuolo
18.00: Roma–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
20.45: Cagliari–Juventus (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
18. FORDULÓ
13.00:
Atlético Madrid–Getafe (Tv: Sport2)
16.15: Valencia–Girona (Tv: Sport1)
18.30: Las Palmas–Eibar
20.45: Sevilla–Real Betis (Tv: Sport1)

ANGOL FA-KUPA
A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
13.45:
Fleetwood Town (III.)–Leicester City (Tv: Sport1)
16.00: Manchester City–Burnley (Tv: Sport2)
18.30: Norwich City (II.)–Chelsea (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
  9.30:
világkupaverseny, Kranjska Gora, női óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
10.30:
világkupaverseny, Adelboden, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
12.00:
világkupaverseny, Kranjska Gora, női szlalom, 2. futam (Tv: Eurosport2)
12.45:
világkupaverseny, Kranjska Gora, női óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)
13.30:
világkupaverseny, Adelboden, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
RÁJÁTSZÁS, WILD CARD MÉRKŐZÉSEK
22.35:
Kansas City Chiefs (4.)–Tennessee Titans (5.) (Tv: Sport2)
vasárnap, 2.15: Los Angeles Rams (3.)–Atlanta Falcons (6.) (Tv: Sport2)

GYORSKORCSOLYA 
Európa-bajnokság, Kolomna

JÉGKORONG
NHL
19.00:
Philadelphia Flyers–St. Louis Blues (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 4.05: Calgary Flames–Anaheim Ducks (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Férfi válogatott felkészülési mérkőzés
16.30:
Svédország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
Női NB I
18.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–Kisvárda Master Good SE
18.00: Siófok KC–Alba Fehérvár KC
18.00: MTK Budapest–Budaörs
18.30: FTC-Rail Cargo Hungaria–DVSC-TVP (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
Egis Körmend–JP Auto-Jászberényi KSE
18.00: Kaposvári KK–Alba Fehérvár
18.00: MAFC–Sopron KC
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–DEAC
18.00: Szolnoki Olaj KK–Pécsi VSK-Veolia 
Női NB I
15.00:
BEAC Újbuda–Sopron Basket
18.00: MTK-Budapest–Atomerőmű KSC Szekszárd

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
18.00
Sokol Post NÖ (osztrák)–Vasas Óbuda
18.00: Calcit Volley Kamnik (szlovén)–Fatum-Nyíregyháza

SÍFUTÁS
14.00:
világkupaverseny, Tour de Ski, Val di Fiemme, férfi 9 km szabadstílusú (Tv: Eurosport2)
14.30: világkupaverseny, Tour de Ski, Val di Fiemme, női 10 km klasszikus (Tv: Eurosport1)
15.45: világkupaverseny, Tour de Ski, Val di Fiemme, férfi 15 km klasszikus (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
12.00:
világkupaverseny, Oberhof, női üldözéses verseny (Tv: Eurosport1)
15.00: világkupaverseny, Oberhof, női üldözéses verseny (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
16.30:
világkupaverseny, négysáncverseny, Bischofshofen, HS 140 (Tv: Eurosport1)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
21.30:
világkupaverseny, Calgary Moguls (Tv: Eurosport2)

SZÁNKÓ
14.00:
világkupaverseny, Németország, nők, 1. futam (Tv: Eurosport2)

TENISZ
  6.30:
ATP-torna, Brisbane, elődöntő (Tv: Eurosport1)
  7.00: WTA-torna, Sencsen, döntő (Tv: Digi Sport1)
  7.00: ATP-torna, Sydney (Tv: Eurosport2)
  9.00: Hopman-kupa, Perth, döntő (Tv: Eurosport2)
10.00: ATP-torna, Brisbane, döntő (Tv: Eurosport2)
10.00: WTA-torna, Brisbane, döntő (Tv: Digi Sport1)
16.00: ATP-torna, Doha, döntő (Tv: Eurosport2)
vasárnap, 2.00: WTA-torna, Sidney (Tv: Digi Sport1)
vasárnap, 2.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport2)
vasárnap, 4.00: WTA-torna, Sidney (Tv: Digi Sport1)
vasárnap, 4.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport2)

JANUÁR 7., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

SPANYOL LA LIGA
18. FORDULÓ
12.00:
Leganés–Real Sociedad
16.15: FC Barcelona–Levante (Tv: Sport1)
18.30: Villarreal–Deportivo La Coruna (Tv: Sport1)
18.30: Athletic Bilbao–Deportivo Alavés
20.45: Celta Vigo–Real Madrid (Tv: Sport1)

ANGOL FA-KUPA
A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
15.00:
Shrewsbury Town (III.)–West Ham United (Tv: Sport2)
17.00: Nottingham Forest (II.)–Arsenal (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.30:
világkupaverseny, Adelboden, férfi műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
13.00:
világkupaverseny, Adelboden, férfi műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
RÁJÁTSZÁS, WILD CARD MÉRKŐZÉSEK
19.05:
Jacksonville Jaguars (3.)–Buffalo Bills (6.) (Tv: Sport2)
22.40:
New Orleans Saints (4.)–Carolina Panthers (5.) (Tv: Sport2)

GYORSKORCSOLYA
Európa-bajnokság, Kolomna

JÉGKORONG
Erste Liga
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–ASC Corona Brasov (romániai)
18.00: DVTK Jegesmedvék–Ferencvárosi Torna Club
18.00: MAC Budapest–SC Csíkszereda (romániai)
18.30: UTE–EV Vienna Capitals II (osztrák)
EBEL
17.45:
Fehérvár AV19–Moser Medical Graz 99ers (osztrák) (Tv: M4 Sport)
NHL
19.00:
New York Islanders–New Jersey Devils (Tv: Spíler Tv)
23.00: Columbus Blue Jackets–Florida Panthers (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Női NB I
18.00:
Győri Audi ETO KC–GVM Europe-Vác
18.00: Vasas SC–Békéscsabai ENKSE

KOSÁRLABDA 
Női NB I
17.00:
CMB CARGO UNI Győr–PINKK-Pécsi 424

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
Férfi NB I
16.00:
Sümegi RE–Szolnoki Röplabda Akadémia
16.00: MAFC-BME–PTE-PEAC
17.00: FINO Kaposvár SE–Dunaferr SE
17.00: HÉP-Kecskeméti RC–MÁV Előre SC

SÍLÖVÉSZET
11.30:
világkupaverseny, Oberhof, női váltó (Tv: Eurosport1)
14.30: világkupaverseny, Oberhof, férfi váltó (Tv: Eurosport1)

TENISZ
6.30:
WTA-torna, Sidney (Tv: Digi Sport1)
hétfő, 2.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport2)
hétfő, 3.00: WTA-torna, Sidney (Tv: Digi Sport1)

JANUÁR 8., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

SPANYOL LA LIGA
18. FORDULÓ
21.00:
Málaga–Espanyol

ANGOL FA-KUPA
A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45:
Brighton & Hove Albion–Crystal Palace (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
Erste Liga
19.00:
MAC Budapest–Corona Brasov (romániai)
21.15: Fehérvári Titánok–SC Csíkszereda (romániai) (Tv: M4 Sport)

KÉZILABDA
Férfi válogatott felkészülési mérkőzés
19.30:
Svédország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)

TENISZ
kedd, 5.00:
ATP-torna, Sydney (Tv: Eurosport1)

HIRDETÉS

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

HIRDETÉS
2018.05.19 07:53:53

Minden más foci nemzetisport.hu

A határon túli, magyar érdekeltségű klubok, akadémiák egyre többfelé az élvonalban szerepelnek, sőt!

2018.05.18 08:49:33

Minden más foci CSILLAG PÉTER (CSÍKSZEREDA)

A Román Labdarúgó-szövetség elnöke exkluzív interjút adott a Nemzeti Sportnak.

2018.05.15 23:43:32

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Az immár nyilvánosan »leleplezett« kisfiú maga a megtestesült példa.

2018.03.21 14:33:48

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

RETRÓ CSERÉK. Hatalmas üzlet négy szenvedő féllel, de Angliában jártak már sokkal rosszabbul is.

2018.05.13 23:20:35

Minden más foci NAGY ZSOLT

ALAPVONAL. A futballisták ugyanis hajlamosak az edzettség és a technikai képzettség hiányát ügyeskedéssel pótolni, és minél nagyobb az erőtlenség, az ügyetlenség, annál több a sumákolás.

HIRDETÉS
HIRDETÉS