Futsal Eb: nem jött össze a szerb érem, Higuita kapus is betalált

2016.02.13. 20:09
A kazah futsalválogatott szerezte meg a bronzérmet a szerbiai Európa-bajnokságon, miután a harmadik helyért rendezett szombati mérkőzésen a triplázó Douglas Junior vezetésével legyőzte a házigazdát. A közép-ázsiaiak az első játékrész utolsó és a második félidő első percében is betaláltak, a folytatásban pedig öt perc alatt három gólt szereztek – Higuita kapus is bevette a kaput! –, a szerbek csak a végén tudtak faragni a hátrányon. Kazahsztáné a legjobb debütáló eredmény az Eb-k történetében (természetesen az első kontinensviadalt leszámítva).

FUTSAL EB, BELGRÁD
A 3. HELYÉRT
Szerbia–Kazahsztán 2–5 (Rakics 38., Rajcsevics 40., ill. Douglas Junior 20., 30., 34., Zsamankulov 21., Higuita 32.)
KÉSŐBB
21.00: döntő, Oroszország–Spanyolország (Tv: Eurosport2, M4 Sport) FUTSAL EB, BELGRÁD