Eurofutball: Kovács Péterék ikszeltek a rekordbajnokkal

2014.05.24. 20:58
A norvég élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eliteserien) 11. fordulójában Kovács Péter együttese, a címvédő Strömsgodset hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a rekordbajnok Rosenborggal.

A magyar támadó végigjátszotta az összecsapást, amelyen megszakadt hárommérkőzéses gólszerző sorozata.

A nap másik mérkőzésén a 4. perctől kezdve emberelőnyben játszó Lilleström 5–1-re kiütötte, sikerével pedig megelőzte a harmadik helyért a Stabaeket.

NORVÉGIA, ELITESERIEN
11. FORDULÓ

Strömsgodset–Rosenborg 1–1
Lilleström–Stabaek 5–1

Az élmezőny állása: 1. Molde 26 pont, 2. Strömsgodset 21, 3. Lilleström 18 (19–11), 4. Stabaek 18 (18–20)