Premjer-Liga: túl hamar futottak be Dzsudzsákék a derbin

2015.04.04. 15:13
A Dinamo Moszkva 2–2-es döntetlent játszott a Lokomotiv Moszkvával az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának fővárosi derbijén.

William Vainqueur góljára Petar Skuletics válaszolt az első félidő hajrájában, így 1–1-es állással vonultak pihenőre a felek. A második játékrész elején kiállítottak egy vendégjátékost, a szabálytalansága miatt megítélt büntetőt pedig hidegvérrel értékesítette Kevin Kuranyi.

A 77. percben az emberhátrányban játszó Lokomotiv is tizenegyeshez jutott, ám Roman Pavljucsenko a kapufát találta el. Mégsem örülhettek a Dinamo-játékosok, mivel túl hamar futottak be a tizenhatoson belülre, így a játékvezető megismételtette a tizenegyest. Másodszor már Manuel Fernandes állt a labda mögé, és a portugál középpályás nem hibázott.

A 83. percben a Dinamót irányító Sztanyiszlav Csercseszov kihasználta utolsó cserelehetőségét is, pályára küldte Dzsudzsák Balázst, ám vele sem sikerült megszerezni újra a vezetést, maradt a 2–2.

All Goals - Highlights _ Dinamo Moscow 2-2... by Match-Interview