Videoton: Minden szempontból mi voltunk a jobbak - Nikolics Nemanja

2012.01.23. 12:10
Nikolics Nemanja, a labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton csatára szerint a fehérváriak minden szempontból jobbak voltak a vasárnapi nemzetközi felkészülési mérkőzésen 4–0-ra legyőzött litván bajnok FK Ekranasnál.

„Azt hiszem, mindannyian elégedettek lehetünk az Impact-kupa első körében elért eredményünkkel. Egyre jobban megy a játék mindenkinek, és azt hiszem, sikerült azt nyújtanunk, amit a szakmai stáb is elvárt tőlünk. Minden szempontból jobbak voltunk ellenfelünknél, a labdabirtoklástól elkezdve a rúgott gólok számáig mindenben, de persze még bőven van hová fejlődnünk” – idézi Nikolics Nemanját a vidi.hu.

Mint ismert, a Videoton 4–0-ra győzte le az FK Ekranast a marbellai edzőközpontban, következő mérkőzését pedig szerdán játssza a Dinamo Kijev ellen az Impact-kupa második fordulójában.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

www.vidi.hu

Legfrissebb hírek

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…

Népsport
Tegnap, 10:33

Újabb játékossal hosszabbított szerződést az NB II-es Videoton

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 15:34

NB II: hosszabbított a Videoton csapatkapitánya – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 10:35

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása

Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08

NB II: a Videoton három játékosa is visszatér korábbi csapatához – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.20. 16:14

Fehérvári győzelemmel köszönt el a másodosztálytól a Budafok

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 16:59

Kétgólos Honvéd-siker a feljutók rangadóján, kiesett a Budafok és a Békéscsaba – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 21:00

Thrillerbe illő hajrával menekült meg a Szentlőrinc

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 18:50
Ezek is érdekelhetik