HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2016.11.30 00:02 Frissítve: 2016.11.30 00:02

Szerdai sportműsor: Felcsúton a Fradi; pályán a Barca és a Real

Tizennégy mérkőzést rendeznek szerdán a Magyar Kupában, a rutinos erőkből álló Puskás Akadémia ellen a címvédő Ferencvárosra vérbeli rangadó vár Felcsúton. Amíg Franciaországban hétközi bajnoki fordulóra kerül sor, addig Angliában kupameccsen lép pályára az Arsenal és a Manchester United, Spanyolországban pedig a Barcelona és a Real Madrid.

HIRDETÉS

 

MAGYAR KUPA
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT

12.00: Dorog (II.)–MTK
12.00: Budafok (III.)–Videoton
12.00: Putnok (III.)–DVTK
12.00: Ménfőcsanak (IV.)–Bp. Honvéd
12.00: Érd (III.)–Haladás
12.00: Baktalórántháza (IV.)–Szolnok (II.)
12.00: Celldömölk (IV.)–Szentlőrinc (III.)
12.00: Hatvan (III.)–Csákvár (II.)
12.00: Bicske (IV.)–Cegléd (II.)
12.00: Kaposvár (III.)–Soproni VSE (II.)
12.00: Balmazújváros (II.)–ZTE (II.)
16.00: Kecskemét (IV.)–Gyirmót
17.00: Kozármisleny (II.)–Újpest
18.00: Puskás Akadémia (II.)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

NB III
15. FORDULÓ, ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
KÖZÉPCSOPORT

13.00: Békéscsaba II–Dabas
NYUGATI CSOPORT
15.00: Ajka–Csepel

FRANCIA LIGUE 1
15. FORDULÓ

19.00: Nancy–Metz
19.00: Saint-Étienne–Marseille
19.00: Bastia–Bordeaux
19.00: Toulouse–Montpellier
19.00: Nantes–Lyon
19.00: Guingamp–Nice (Tv: DIGI Sport3)
21.00: PSG–Angers

ANGOL LIGAKUPA
NEGYEDDÖNTŐ

20.45: Arsenal–Southampton (Tv: DIGI Sport1)
21.00: Manchester United–West Ham United (Tv: DIGI Sport3)

OLASZ KUPA
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT

15.00: Palermo–Spezia (II.) (Tv: DIGI Sport1)
18.00: Atalanta–Pescara
21.00: Sampdoria–Cagliari

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, 1. MÉRKŐZÉSEK

19.00: Toledo (III.)–Villarreal
19.00: Formentera (IV.)–Sevilla
21.00: Guijuelo (III.)–Atlético Madrid
21.00: Córdoba (II.)–Málaga
21.00: Granada–Osasuna
21.00: UCAM Murcia (II.)–Celta Vigo
22.00: Hércules (III.)–Barcelona (Tv: DIGI Sport2)
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, VISSZAVÁGÓ
19.00: Real Madrid–Cultural Leonesa (III.) (Tv: DIGI Sport2)
Az első mérkőzésen: 7–1

MLS
1.00: Toronto–Montreal Impact (Tv: Eurosport1)

EGYÉB KIEMELT SZERDAI SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL

4.30: Los Angeles Kings–San Jose Sharks (Tv: Spíler Tv)

KOSÁRLABDA
Női Európa-kupa

17.00: Aluinvent DVTK Miskolc–Kosice (szlovák)
18.00: PINKK-Pécsi 424–Kayseri (török)
18.00: PEAC-Pécs–MBA Moszkva (orosz)
Férfi Bajnokok Ligája
18.00: Avtodor Szaratov–Le Mans (Tv: Sport2)
Férfi Európa-kupa
17.30: Himki–Alba Berlin (Tv: Eurosport2)
20.00: Bayern München–Málaga (Tv: Eurosport2)

LÓVERSENY
12.00: futam (Tv: Sport2)
15.15: futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
Férfi NB I

18.00: Fino Kaposvár–Vegyész RC Kazincbarcika

SAKK
Világbajnoki döntő

20.00: Magnus Carlsen (norvég)–Szergej Karjakin (orosz) rapidjátszmák, majd (ha szükséges) villámpartik

SÍLÖVÉSZET
17.45: világkupa, nők, egyéni, Svédország (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00: Brit bajnokság, nyolcaddöntő, York (Tv: Eurosport1)
20.00: Brit bajnokság, nyolcaddöntő, York (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája

19.00: A-Híd OSC-Újbuda–Szolnoki Dózsa-Közgép (Tv: Sport1)
20.15: Jug Dubrovnik (horvát)–ZF-Eger (Tv: M4 Sport)
Férfi Európa-kupa
18.00: BVSC-Zugló–Verona (olasz)
19.30: Primorje Rijeka (horvát)–FTC-PQS-Waterpolo

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.09.19 08:01:52

Labdarúgó NB I BORBOLA BENCE

„Alig két hónapja vagyok itt, de a véleményem teljes mértékben megváltozott.”

2018.09.17 20:27:12

Labdarúgó NB I SINKOVICS GÁBOR

„A mozgása még nem tökéletes, de már felkel az ágyból, igaz, némi segítséggel.”

2018.09.17 13:55:09

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

A csatár reagált edzője kritikájára – a forduló mérlegelése; trükkje; felismerése; csetepatéja.

2018.09.15 23:36:15

Labdarúgó NB I MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Aztán kezdtek esetlegessé válni a szándékok a pályán.

2018.09.15 15:10:19

Labdarúgó NB I BORBOLA BENCE (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (közvetítés)

Petrjak gólja döntött, négy ponttal megugrott az FTC a tabellán.

HIRDETÉS
HIRDETÉS