nemzetisport.hu 2017.08.18 21:20 Frissítve: 2017.08.18 21:31

NB I: a DVSC kiütötte a Vasast, megvan az első győzelme

A labdarúgó NB I 6. fordulójában a Debreceni VSC az első félidőben négy gólt vágott a Vasasnak, a fordulás után pedig csak a szépítésre futotta az angyalföldiek erejéből, így a Loki hazai pályán 4–1-re nyert, és a szezonban először három pontot szerzett a bajnokságban.

LABDARÚGÓ NB I
6. FORDULÓ

DVSC–Vasas 4–1 (Tőzsér 27., 43. – az elsőt 11-esből, Mengolo 30., Varga K. 36., ill. Szivacski 66.)
Debrecen, Nagyerdei Stadion, 3634 néző. Vezette: Iványi

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJÁT IDE KATTINTVA OLVASHATJA EL!

12. Puskás Akadémia FC 5 2 3 4–10 –6  2

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.09.25 14:18:42

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Bódog a lelátón. Solymosi ismét vezethetett, övé a hét ítélete. Tőzsér – mint a Feyenoordnak.

2017.09.25 09:11:19

Labdarúgó NB I PIETSCH TIBOR

„Tavaly ilyenkor sem álltunk jobban” – mondta a három nap alatt két gólt szerző, visszatérő Holender.

2017.09.24 09:22:25

Horváth: Ha több góllal vernének meg bennünket, azt mondanánk, nincs helyünk az élvonalban, na de így...

2017.09.22 20:30:09

Labdarúgó NB I CSERHÁTI ANDRÁS

Hamar vezetést szereztek a fehérváriak Felcsúton, de még a szünet előtt egyenlített a címvédő, aztán…