Futsal NB I: megtört a Bőny átka! A Haladás 2–0-ról kapott ki

2017.11.21. 00:23
A férfi futsal NB I-et két győzelemmel és öt vereséggel kezdő Aramis SE otthon kétgólos hátrányból fordítva 3–2-re legyőzte a négy sikerrel és két zakóval kezdő Haladást a nyolcadik forduló hétfői játéknapján.

A Dunaferr a 11. percre háromgólos előnyre tett szert a Nyírgyulajjal szemben (3–0), a vendégek erejéből pedig ezt követően már csak a szépítésre futotta (4–3).

A bajnokságban immár a Bőny sem pont nélküli: az együttes egy utolsó perces góllal legyőzte a három sikerrel és három vereséggel kezdő Veszprémet (1–0).

FUTSAL NB I
8. FORDULÓ

Aramis SE–Haladás VSE 3–2 (Gál A. 20., Büki 22., Szeghy 39., ill. Horváth P. 1., Melo José Michel 17.)
Dunaferr–Nyírgyulaj KSE 4–3 (Hosszú 4., Fekete R. 9., Horváth N. 11., Pál P. 26., ill. Nagy I. 20., Faragó 35., Gömze 35.)
Bőny–Futsal Club Veszprém 1–0 (Bogyó 40.)

PÉNTEKI EREDMÉNYEK
DEAC–Rába ETO 0–7
(Vinas 2., 5., 11., 21., 23., Da Rocha 8., Calco Rodríguez 33.)
Ferencváros–MVSC-Berettyóújfalu 3–2 (Komáromi 1., Juhász T. 25., Horváth B. 39., ill. Da Silva 24., Gál I. 37.)