Felkészülés: a Videoton felülmúlta német ellenfelét

2018.01.29. 16:58
A labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton felkészülési mérkőzésen 2–0-ra legyőzte a német negyedosztályú Wuppertaler SV-t. A fehérváriak góljait Kovács István és Stopira szerezték.

Negyedik felkészülési meccsét játszotta első spanyolországi edzőtáborában a Videoton. Két vereség és egy döntetlen után zárásként nyerni tudott a fehérvári együttes. A német negyedik ligás Wuppertaler a vidi.hu tudósítása szerint jól kezdte a találkozót, birtokolta a labdát, de gólt nem tudott szerezni. Nem úgy a Videoton: a 22. percben Kovács István lőtt a hálóba egy beadást követően.Kovács István lőtt a hálóba egy beadást követően.

A 31. percben ismét Kovács veszélyeztetett, de egy bevetődő védőről levágódott a labda. A 60. percben ismét betalált a magyar csapat: Scsepovics lövését blokkolták, de a lepattanó visszakerült hozzá, önzetlenül Stopirához passzolt, aki egy szép csel után a tizenhatos sarkáról helyezett a hálóba. (2–0)

A Vidi így győzelemmel zárta első téli edzőtáborát.