Ismét nyert hazai pályán a Kozármisleny, ezúttal a Szeged ellen

2023.04.16. 16:50
3–2-re nyert a Kozármisleny a Szeged ellen (Fotó: Löffler Péter/Dunántúli Napló)
A labdarúgó NB II 32. fordulójában a Kozármisleny a Szegedet fogadta, és 3–2-es győzelmet aratott ellene.

LABDARÚGÓ NB II
32. FORDULÓ

HR-RENT KOZÁRMISLENY–SZEGED-CSANÁD GA 3–2 (2–0)
Kozármisleny,
400 néző. Vezette: Gaál Ákos (Máyer Gábor, Ország Péter)
KOZÁRMISLENY: Somogyi M. – Sági, Várkonyi, Füredi, Turi – Nagy E. (Horváth D., 59.), Tölgyesi – Vogyicska Balázs (Gajág, 76.), Bartha (Kotroczó, 76.), Vajda R. (Bor, 64.) – Daru (Beke P., 59.). Vezetőedző: Márton Gábor
SZEGED: Molnár F.-T. – Könczey, Szilágyi Z., Tóth G., Kővári – Farkas A., Szakály D. (Gajdos, 50.) – Papp Á. (Rácz B., a szünetben), Bíró B. (Haruna, 76.), Kundrák (Prosser, a szünetben) – Géresi (Rédling, 69.). Vezetőedző: Alekszandar Sztevanovics
Gólszerző: Daru (14.), Tölgyesi (26.), Vogyicska Balázs (71.), ill. Füredi (52. – öngól), Rácz B. (86.)
Márton Gábor
: – Izgalmasra alakult a vége, pedig az első félidőben mi futballoztunk fölényben. Összességében előttünk adódott több helyzet, le a kalappal a srácok előtt, hogy fizikailag így bírták a hét nap alatt lejátszott három meccset.
Alekszandar Sztevanovics: – Ez volt az egyik legrosszabb meccsünk. Rengeteg hibát követtünk el, különösen védekezésben. A Kozármisleny megérdemelten nyert. Előre kell tekinteni, és ki kell elemezni a hibáinkat.

Molnár kapus igyekezett koncentrálni (Fotó: Löffler Péter/Dunántúli Napló)

Jól kezdte a mérkőzést a hazai csapat, már a 14. percben Daru révén megszerezte a vezetést. A 26. percben Tölgyesi kettőre növelte a hazaiak előnyét. Az első félidő végén még Daru fejelt egy kapufát, de az eredmény nem változott. A második félidőben is többnyire a hazaiak dolgoztak ki helyzeteket, de egy pontrúgás utáni kavarodás után szépített a Szeged.

A gól után rendezte sorait a Kozármisleny, helyzeteket dolgozott ki, és a 71. percben Vogyicska révén ismét kétgólos előnyre tett szert. Több nagy helyzete is volt a Mislenynek, eldönthette volna a mérkőzést, de nem így történt, és a 87. percben Rácz góljával még izgalmas lett a vége. A mérkőzés képe alapján jogosan szerezte meg a Kozármisleny a három pontot és szakította meg a Szeged veretlenségi sorozatát. A baranyaiak egymás után második hazai meccsüket nyerték meg, és menekülnek a kiesés elöl. 3–2

20. Dorogi FC32691727–46–1927

Bartha labdabűvölés közben (Fotó: Löffler Péter/Dunántúli Napló)

90+4. perc: A játékvezető lefújta a találkozót. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

3 perc lesz a ráadás

86. perc: GÓÓÓL 32! Gajdos passzolt középre egy labdát a bal szélről és az érkező Rácz a hosszú alsó sarokba tekerte a labdát.

83. perc: Jobb szélről befelé cselezett Beke majd lőtt, a vendég kapus fogta a próbálkozást.

79. perc: Beke passzolt Horváth D.-nek aki lőtt 12 méterről, Molnár-Farkas ismét nagy bravúrt mutatott be.

76. perc: Kettős hazai csere Bartha és Vogyicska megy le és érkezik Kotroczó és Gajág, illetve a szeged is cserél Bíró helyett Haruna a pályán.

74. perc: Egy gyors hazai támadás végén Bor lőtt távolról, Molnár-Farkasnak kellett a léc alól kitornáznia.

Bartha (fehérben) jól játszott (Fotó: Löffler Péter/Dunántúli Napló)

71. perc: GÓÓÓÓL 31!!! Beke szerzett labdát a szegedi térfélen és ugratta ki tökéletesen Vogyicskát aki egy csel után a léc alá vágta a labdát.

69. perc: Vendég csere Géresit váltja Rédling.

64. perc: Hazai csere Vajda helyére jön Bor.

64. perc: Kővári kapott sárga lapot.

60. perc: Vogyicska ment el a jobb szélen és a középre lőtt labdája veszélyesen pattant egy védőről szögletre, sarokrúgás után Horváth D. lövését tolta ki a léc alól Molnár-Farkas.

59. perc: Kettős hazai csere, Nagy E. és Daru jön le a játéktérről és érkezik Horváth D. és Beke.

58. perc: Géresi lőtt veszélyesen keresztbe egy labdát a kapu előtt, senki nem érte el.

Papp (kék-feketében) sokszor próbálkozott (Fotó: Löffler Péter/Dunántúli Napló)

52. GÓÓL, 21! Jobb oldali szabadrúgás ívelt Prosser a kapu elé, Tóth fejesét Somogyi kiütni tudta, a labdára ment Tóth és ütközött Füredivel, a labda a hazai kapuba pattant.

51. perc: Bartha bal oldali beadását húzta le az érkező Vogyicska elől Molnár-Farkas.

50. perc: Ismét szegedi csere, Szakály helyére érkezett Gajdos.

48. perc: Bartha és Daru kényszerítőzött mint az első gól előtt, de Daru labdája rövid volt Barthának, így egy védő kirúgta a labdát, Vogyicskáig jutott, aki kapásból lőtt, de lövése Farkasról vágódott le.

46. perc: Szünetben kettőt cserélt a vendég csapat Kundrák és Papp ment le és érkezett Prosser és Rácz.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés.

45+1. perc: Vége az első félidőnek.

1 perc a hosszabbítás

44. perc: Tölgyesi sárgul be.

42. perc: Várkonyi kapott sárga lapot a hazaiaknál.

41. perc:Vajda ment le az alapvonalig és ívelt középre, Daru fejese a felső lécről pattant kifelé.

40. perc: Szilágyi kapott labdaelrúgásért sárga lapot.

38. perc: Szakály kapott sárga lapot.

36. perc: Farkas lőtt távolról kapu mellé.

Sokszor rohamozott a Misleny (Fotó: Löffler Péter/Dunántúli Napló)

26. perc: GÓÓÓÓL!!! 20 Villámgyors hazai ellentámadás végén az első gólt szerző Daru passzolt a tisztán érkező Tölgyesinek, aki kapásból a kapus mellett a bal felső sarokba tekerte a labdát.

25. perc: Szakály lőtt távolról, Várkonyiban akadt el, és pattant Géresi elé, de lövését blokkolta Várkonyi.

22. perc: Bíró passzolt vissza egy labdát Farkasnak, aki kapásból lőtt, Somogyi nem tudta fogni csak szögletre ütni a labdát.

Daru szerezte a Misleny első gólját (Fotó: Löffler Péter/Dunántúli Napló)

14. perc: GÓÓÓL! 1--0 Bartha indult meg a kapu felé és kényszerítőzött Daruval, majd a jobb szélen érkező Ságinak passzolt, aki alapvonalig vitte, majd a középen üresen érkező Darunak passzolt, aki közelről a kapu közepébe gurította a labdát.

10. perc: Turi ment el a bal szélen és lőtte középre a labdát, Molnár-Farkas nem tudta fogni, kipattant róla, és így került Bartha elé, aki lőtt, de ezt már fogta a szegedi kapus.

3. perc: Egy gyors kontra végén Vogyicska lőtte éles szögből a kapu elé a labdát, Molnár-F. ütötte ki a játékszert a mezőnybe.

2. perc: Szakály ívelt egy szabadrúgást a hazai kapu elé, Szilágyi nem tudott fejelni, Somogyi szedte össze a labdát.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Meglátjuk, mire megy az előző fordulóban a kieső helyről ellépő Kozármisleny a hat meccse veretlen Szegeddel szemben.