Férfi kosár EC: hosszabbításos vereség után kiesett az ASE

2014.12.10. 21:21
Az ötödik fordulóban a negyedik vereségét szenvedte el a férfi kosárlabda EuroChallenge-ben az Atomerőmű. A paksi alakulat szerdán az osztrák Güssing vendégeként kapott ki hosszabbítás után, ezzel eldőlt, hogy nem szerzi meg a továbbjutást jelentő első két hely valamelyikét, így búcsúzik.
FÉRFI KOSÁRLABDA EUROCHALLENGE
F-CSOPORT, 5. FORDULÓ
GÜSSING (osztrák)–ATOMERŐMŰ SE 93–84 (24–16, 20–14, 22–18, 10–28, 17–8) – h- u.
Güssing, 900 n
éző. V: Jovanics (bosnyák), Esteron (izraeli), Berisvili (grúz)
GÜSSING: Dunn 17, T. Klepeisz 8, Koch 2, Georgijev 26, T. Taylor 16. Cs: Hasenburger, Jandrasits 8, M. Klepeisz 5, Heard 11, Gaspar, Ernst. Edző: Matthias Zollner
ATOMERŐMŰ: Dugat 19, Baki 4, Markovics 24, Szabó Zs. 11, J. Jones 10. Cs: Kovács Á. 4, Eilingsfeld, Tóth Á. 9, Roberson 3, Illés, Antóni. Edző: Dzunics Braniszlav
Az eredmény alakulása. 6. perc: 13–9. 17. p.: 39-26. 26. p.: 60–42. 36. p.: 69–68. 44. p.: 87–84.
Dzunics Braniszlav:
– Hullámzó mérkőzés volt, az első félidőben kevés elképzelésünket tudtuk megvalósítani. A harmadik negyedben megtaláltuk a ritmust, a negyedikben pedig már egyértelműen jobbak voltunk. A csapat megmutatta, hogy tud küzdeni, elégedett vagyok a játékosaimmal.
Trabzonspor MP (török)–Cluj-Napoca (román) 91–72
Az állás: 1 Trabzonspor 5/0, 2. Güssing 4/1, 3. Atomerőmű 1/4, 4. Cluj-Napoca 0/5