Férfi kézi BL: Nagy László üzent a sérülése után – kép

2019.06.01. 22:32
Mint megírtuk, a Veszprém története során negyedszer jutott be a férfi kézilabda Bajnokok Ligája döntőjébe, miután a kölni négyes döntő első elődöntőjén 33–30-ra legyőzte a Kielcét. A mérkőzésen megsérülő Nagy László a hivatalos Instagram-oldalán üzent a szurkolóknak.

„A legfontosabb, hogy döntőben vagyunk, a másik, hogy minden rendben a vállammal!” – írta Nagy László.„A legfontosabb, hogy döntőben vagyunk, a másik, hogy minden rendben a vállammal!” – írta Nagy László.

FÉRFI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ
TELEKOM VESZPRÉM–PGE VIVE KIELCE (lengyel) 33–30 (13–13)
Köln, 19 250
néző. Vezette: D. Nacsevszki, Nikolov (észak-macedóniaiak)
VESZPRÉM: STERBIK – Gajic 5 (1), NAGY L. 3, LÉKAI 4, B. Blagotinsek 2, Mackovsek, STRLEK 4. Csere: MIKLER (kapus), Terzic, P. NENADICS 12 (3), A. Nilsson, Mahé, M. Ilics 1, Tönnesen 2. Edző: David Davis
KIELCE: Cupara – A. DUJSHEBAEV 6 (2), KARALJOK 5, JANC 4, Mamic 2, Jurkiewicz 1, CINDRIC 5. Csere: Ivic (kapus), Kules 3, Jachlewski 1, Aguinagalde, A. Fernández 1, K. Lijewski, Moryto 2. Edző: Talant Dujsebajev
Az eredmény alakulása. 4. perc: 4–0. 11. p.: 5–3. 18. p.: 8–5. 25. p.: 8–10. 33. p.: 15–15. 38. p.: 18–18. 42. p.: 22–18. 49. p.: 28–24. 52. p.: 28–27. 58. p.: 32–28
Kiállítások: 8, ill. 4 perc
Hétméteresek: 6/4, ill. 4/2