Női kézi BL: Szabó Nináé a playoff legszebb gólja – videó

H. Á.H. Á.
2024.03.18. 13:14
A nap legszebb góljával vigasztalódhat Szabó Nina (Fotó: Kovács Péter)
A női kézilabda Bajnokok Ligája hivatalos Facebook oldalán ezúttal is nyilvánosságra hozták a legutóbbi hétvégén lejátszott meccsek – ez alkalommal a negyeddöntőért vívott rájátszás első mérkőzéseinek – legszebb góljait. A listán két magyar csapat két találata is szerepel.

Az ötödik helyen a Bresttől két góllal, 30–28-ra vereséget szenvedő Ferencvárosban kilenc gólig jutó Andrea Lekics egy találata szerepel – a szerb irányító szép testcsel után lőtt nagy gólt.

Másodiknak a DVSC–Vipers Kristiansand meccsen a 8. percben esett vendéggólt választották az ítészek: Sunnina Naes Andersen trükkös ejtésével 4–3-ra vezetett a norvég klub, ám ahogy a találkozó 8. percében, úgy ebben a rangsorban is megelőzte a találatot Szabó Nina remek megoldása. A 22 éves irányító talpról, takarásból lőtt Katrin Lunde lábai között a kapuba, ezzel lett 3–3. A meccset a Vipers nagy hajrával 29–28-ra megnyerte.