nemzetisport.hu 2017.04.05 11:18 Frissítve: 2017.04.05 11:49

EBEL: ötöt kapott a Vienna, mégis közelebb került a trófeához

A jégkorong EBEL döntőjének harmadik felvonásán a Vienna Capitals (1.) pályaválasztóként gólokban gazdag mérkőzésen nyert a Klagenfurt (3.) ellen. Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcában 3–0-ra módosult az állás, a Vienna egy győzelemre került a bajnoki címtől.

A vendégek szívós ellenfélnek bizonyultak Bécsben, hiszen öt gólt szerezve a záró harmad előtt még ikszre álltak a favorit otthonában. A hetedik hazai gól üres kapus volt 59:46-nál.

Folytatás – és elképzelhető, hogy zárás – Klagenfurtban, pénteken.

JÉGKORONG EBEL
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS

Vienna Capitals (1.)–Klagenfurt (3.) 75 (4–3, 1–2, 2–0)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 3–0, a  Vienna Capitals javára

DÖNTŐ
(A párharc az egyik fél negyedik győzelméig tart.)

április 13.– ha szükséges

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.07.15 00:48:07

Jégkorong SZŰCS ANDRÁS

NS-VÉLEMÉNY. A hoki akármennyire is azonnalinak tűnik, nem az. Amit ma látunk, az a néhány évvel ezelőttben gyökerezik.

2017.07.08 01:04:42

Jégkorong S. TÓTH JÁNOS

NS-VÉLEMÉNY. A hirtelen jött jólét paradoxona, hogy a magyar sport annak nem megteremtője, hanem csupán haszonélvezője.

2017.06.13 19:01:51

Jégkorong nemzetisport.hu

Az osztrák élvonalbeli jégkorong-bajnokság 2017–2018-as szezonjának menetrendje.