nemzetisport.hu 2017.04.02 21:54 Frissítve: 2017.04.02 21:56

EBEL: a döntő 2. meccsén 0–3 után túlórában nyert a Vienna

A jégkorong EBEL döntőjének második felvonásán a Vienna Capitals (1.) túlórás meccset nyert a 34. percig háromgólos előnyben lévő Klagenfurt (3.) vendégeként. A bécsiek így az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcában 2–0-ra elhúztak.

Folytatás kedden, Bécsben.

JÉGKORONG EBEL
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS

Klagenfurt (3.)–Vienna Capitals (1.) 4–5 h.u. (3–0, 0–1, 1–3, 0–1)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 2–0, a  Vienna Capitals javára

DÖNTŐ
(A párharc az egyik fél negyedik győzelméig tart.)

április 13.– ha szükséges

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2018.05.17 18:37:17

Jégkorong nemzetisport.hu

Az amerikaiak a cseheket, a svédek szoros meccsen a letteket győzték le a vb negyeddöntőjében.

2018.05.02 23:08:53

Jégkorong MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. A múltidézés azért fontos, mert szem előtt illendő tartani a különbséget. Ma már nem lehet panasz a körülményekre, a feltételekre, más tehát a mérce – a múlt heti budapesti hoki-vb-nél is.

2018.04.30 14:55:45

Jégkorong SZŰCS ANDRÁS

Mivel nem bírtuk ki azt a 15 másodpercet, máris elkezdhetjük a gondok felfejtését.

2018.04.28 23:59:33

NS-VÉLEMÉNY. Nem sikerült a feljutás, megint nem, ráadásul újra a saját pályánkon.

2018.04.28 19:42:18

A britek kétgólos hátrányból egyenlítettek, a magyar csapat még büntetőt is hibázott.