Jégkorong, Erste Bank Liga: KAC-siker a Ljubljana ellen

2007.11.16. 19:17
Az osztrák élvonalbeli jégkorong-bajnokságban, az Erste Bank Ligában a 21. fordulóban a szlovén Olimpija Ljubljana négygólos vereséget szenvedett Klagenfurtban.
Andrew Schneider révén a 16. percben a vendéglátók szereztek előnyt, de Tomaz Vnuk a 25. percben kiegyenlített.Másfél perccel később emberelőnyös szituációt váltott gólra és ismét átvette a vezetést a KAC – Christoph Harand volt eredményes -, majd Andrew Schneider második góljával 1:24 perccel később már két gól volt a hazaiak előnye.Raffaele Intranuovo a 32. percben ugyan egyre csökkentette a különbséget, de Warren Norris találata azt jelentette, hogy kétgólos előnnyel várhatta az utolsó harmadot a Klagenfurt. A záró részben a hazaiak tovább növelték a különbséget: Christoph Harand ismét emberelőnyből talált be az 52. percben, majd Robert Valicevic az 55. percben állította be a végeredményt.Hetedszer nyert a bajnokságban a rendes játékidőben a KAC, tizenegyedik vereségét szenvedte el az Olimpija.