HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.07.19 16:49 Frissítve: 2018.07.20 00:15

El: Eppel-mesternégyes, a Kajrat 7–1-re nyert – videó

Az Elek Ákossal és Eppel Mártonnal felálló Kajrat Almati 7–1-re legyőzte az Engordanyt a Európa-liga-selejtező visszavágóján, és 10–1-es összesítéssel továbbment. Minden eredményt egy helyen!

HIRDETÉS

 

Eppel Márton nagyszerűen kezdte a mérkőzést, már a negyedik percben betalált, a leshatárról kilépve lőtt 12 méterről a léc alá, majd a 11. percben egy kipattanót pofozott be közelről (2–0).

A játékrész hajrájában Aderinsola Habib Eseola is eredményes volt, majd a félidő lefújása előtt Eppel átemelte az ellenfél kapusát (4–0)!

A szünetben Elek Ákost lecserélték, Eppel viszont maradt, és ha már így alakult, a 75. percben megszerezte saját maga negyedik, csapata hatodik gólját – egy bal oldali beadásba szúrt bele –, a vége 7–1 lett, összesítésben 10–1-gyel ment tovább a Kajrat.

A magyar támadó a legutóbbi három meccsén egyaránt betalált klubjában, összesen hatszor volt eredményes.

Az első találat



A második találat


A harmadik találat


A negyedik találat



EURÓPA-LIGA
1. SELEJTEZŐKÖR, VISSZAVÁGÓ
Újpest FC–Neftci PFK (azeri) 4–0
(Litauszki 19., Sankovic 21., Zsótér 50., Nwobodo 65.)
A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN ITT OLVASHAT!

Továbbjutott:
az Újpest, 5–3-as összesítéssel

Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Ferencváros 1–0 (Atar 45+1.)
A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN ITT OLVASHAT!
Továbbjutott:
a Maccabi Tel-Aviv, 2–1-es összesítéssel

Kajrat Almati (kazah)–Engordany (andorrai) 7–1
Továbbjutott: a Kajrat, 10–1-es összesítéssel
Dinamo Tbiliszi (grúz)–DAC (szlovák) 1–2
Továbbjutott: a DAC, 3–2-es összesítéssel
NSI Runavík (feröeri)–Hibernian (skót) 4–6
Továbbjutott: a Hibernian, 12–5-ös összesítéssel
Dundalk (ír)–Levadia Tallinn (észt) 2–1
Továbbjutott: a Dundalk, 3–1-es összesítéssel
Slovan Bratislava (szlovák)–Milsami Orhej (moldovai) 5–0
Továbbjutott:
a Slovan, 9–2-es összesítéssel

NK Osijek (horvát)–Petrocub (moldovai) 2–1
Továbbjutott: az NK Osijek, 3–2-es összesítéssel
FK Tobol (kazah)–Szamtredia (grúz) 2–0

Továbbjutott:
a Tobol, 3–0-s összesítéssel
Apollon Limassol (ciprusi)–Stumbras (litván) 2–0
Továbbjutott: az Apollon, 2–1-es összesítéssel
Viitorul Constanta (román)–Racing FC (luxemburgi) 0–0
Továbbjutott: a Vitorul Constanta, 2–0-s összesítéssel
Dinamo Minszk (fehérorosz)–Derry City (ír) 1–2
Továbbjutott: a Dinamo Minszk, 3–2-es összesítéssel
KF Laci (albán)–Anorthoszisz (ciprusi) 1–0
Továbbjutott: a KF Laci, 2–2-es összesítéssel, idegenben szerzett góllal
Irtis Pavlodar (kazah)–Trakai (litván) 0–1
Továbbjutott: a Trakai, 1–0-s összesítéssel
Gandzaszar (örmény)–Lech Poznan (lengyel) 2–1
Továbbjutott: a Lech Poznan, 3–2-es összesítéssel
Nomme Kalju (észt)–Stjarnan (izlandi) 1–0

Továbbjutott: a Stjarnan, 3–1-es összesítéssel
Szlavija Szófia (bolgár)–Ilves (finn) 2–1
Továbbjutott: a Szlavija Szófia, 3–1-es összesítéssel
Molde FK (norvég)–Glenavon FC (északír) 5–1
Továbbjutott:
a Molde, 6–3-as összesítéssel
Gzira United (máltai)–Radnicski Nis (szerb) 0–1
Továbbjutott:
a Radnicski Nis, 5–0-s összesítéssel
Häcken (svéd)–FK Liepaja (lett) 1–2
Továbbjutott:
a Häcken, 4–2-es összesítéssel
Kesla FK (azeri)–Balzan (máltai) 2–1
Továbbjutott:
a Balzan, 5–3-as összesítéssel
Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)–Connah’s Quay (walesi) 2–0
Továbbjutott: a Szoligorszk, 5–1-es összesítéssel
Sarpsborg (norvég)–ÍBV (izlandi) 2–0
Továbbjutott: a Sarpsborg, 6–0-s összesítéssel
Vardar (macedón)–Pjunik (örmény) 0–2
Továbbjutott: a Pjunik, 2–0-s összesítéssel
Zalgiris (litván)–KÍ Klaksvík (feröeri) 1–1
Továbbjutott: a Zalgiris, 3–2-es összesítéssel
Zaria Balti (moldovai)–Górnik Zabrze (lengyel) 1–1
Továbbjutott: a Górnik Zabrze, 3–2-es összesítéssel
Progres Niedercorn (luxemburgi)–Qabala (azeri) 0–1
Továbbjutott: a Progres Niedercorn, 2–1-es összesítéssel
Riga FC (lett)–CSZKA Szófia (bolgár) 1–0 – 11-esekkel 3–5
Továbbjutott: a CSZKA Szófia, 1–1-es összesítéssel
A találkozón a vendégek a 89. percben büntetőt hibáztak, a játékvezető mindkét csapatból 3-3 játékost kiállított, 2-2-t a tizenegyespárbaj után.
AIK (svéd)–Shamrock Rovers (ír) 1–1 – hosszabbítás után
Továbbjutott: az AIK, 2–1-es összesítéssel
Prishtina (koszovói)–CS Fola Esch (luxemburgi) 0–0 – 11-esekkel 4–5
Továbbjutott: a CS Fola Esch, 0–0-s összesítéssel
Nordsjaelland (dán)–Cliftonville (északír) 2–1
Továbbjutott: a Nordsjaelland, 3–1-es összesítéssel
Beitar Jeruzsálem (izraeli)–Csihura Szacshere (grúz) 1–2
Továbbjutott: a Csihura Szacshere 2–1-es összesítéssel
FC Köbenhavn (dán)–KuPS (finn) 1–1
Továbbjutott: az FC Köbenhavn 2–1-es összesítéssel
Luftëtari (albán)–Ventspils (lett) 3–3
Továbbjutott:
a Ventspils, 8–3-as összesítéssel
FK Sarajevo (bosnyák)–Bananc (örmény) 3–0
Továbbjutott: az FK Sarajevo, 5–1-es összesítéssel
Maribor (szlovén)–FK Partizani (albán) 2–0
Továbbjutott: a Maribor, 3–1-es összesítéssel
OFK Titograd (montenegrói)–B36 Tórshavn (feröeri) 1–2
Továbbjutott: a B36 Tórshavn, 2–1-es összesítéssel
Partizan Beograd (szerb)–Rudar Pljevlja (montenegrói) 3–0
Továbbjutott: a Partizan Beograd, 6–0-s összesítéssel
Trencín (szlovák)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) 1–1
Továbbjutott: a Trencín, 3–1-es összesítéssel
Coleraine (északír)–Szpartak Szubotica (szerb) 0–2
Továbbjutott: a Szpartak Szubotica, 3–1-es összesítéssel
Tre Fiori (San Marinó-i)–Rudar Velenje (szlovén) 0–3
Továbbjutott: a Rudar Velenje, 10–0-s összesítéssel
Domzale (szlovén)–Siroki Brijeg (bosnyák) 1–1
Továbbjutott: a Domzale, 3–3-as összesítéssel, idegenben szerzett góllal

A TELJES PROGRAM ITT!

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.11.09 23:10:28

Európa-liga PÓR KÁROLY

NS-VÉLEMÉNY. Erre a futballra tényleg lehet építeni!

2018.11.09 09:13:06

Európa-liga PÓR KÁROLY

A magyar bajnok rácáfolt a pesszimista jóslatokra, Nikolics a siker receptjét is megadta.

2018.11.09 00:16:24

Európa-liga nemzetisport.hu

Kovács István mondta el, miben más ez a csapat, mint a 6 évvel ezelőtti.

2018.11.08 23:36:09

Európa-liga nemzetisport.hu

2018.11.08 18:46:58

Európa-liga nemzetisport.hu

A BATE háromszor is eltalálta a kapufát, pontot lophatott volna a tompán játszó, de továbbjutó londoniaktól.

HIRDETÉS
HIRDETÉS