HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.07.18 22:28 Frissítve: 2018.07.20 01:21

Csütörtöki sportműsor: El-visszavágót vív az FTC és az Újpest

A Ferencváros és az Újpest is nehéz, de nem lehetetlen helyzetből várja az Európa-liga első selejtezőkörének visszavágóját. A magyar női vízilabda-válogatott az oroszokkal játszik létfontosságú meccset az Európa-bajnokságon. Folytatódik a székesfehérvári öttusa Eb, a budapesti junior műúszó-vb, a bukaresti tenisztorna és a Tour de France, míg Kínában a vívók világbajnoksága kezdődik. Íme a csütörtöki sportműsor!

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
1. SELEJTEZŐKÖR, VISSZAVÁGÓ

19.00: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–FERENCVÁROS (Tv: Duna World)
Az első mérkőzésen:
 1–1
21.00: ÚJPEST FC–Neftci PFK (azeri) (Tv: Duna World)
Az első mérkőzésen: 1–3

15.00: FK Tobol (kazah)–Szamtredia (grúz)
Az első mérkőzésen: 1–0
15.00: Kajrat Almati (kazah)–Engordany (andorrai)
Az első mérkőzésen: 3–0
17.00: Viitorul Constanta (román)–Racing FC (luxemburgi)
Az első mérkőzésen: 2–0
17.00: Dinamo Minszk (fehérorosz)–Derry City (ír)
Az első mérkőzésen: 2–0
17.00: KF Laci (albán)–Anorthoszisz (ciprusi)
Az első mérkőzésen: 1–2
17.00: Gandzaszar (örmény)–Lech Poznan (lengyel)
Az első mérkőzésen: 0–2
17.00: Irtis Pavlodar (kazah)–Trakai (litván)
Az első mérkőzésen: 0–0
18.00: Nomme Kalju (észt)–Stjarnan (izlandi)
Az első mérkőzésen: 0–3
18.00: Szlavija Szófia (bolgár)–Ilves (finn)
Az első mérkőzésen: 1–0
18.00: Molde FK (norvég)–Glenavon FC (északír)
Az első mérkőzésen: 1–2
18.00: Gzira United (máltai)–Radnicski Nis (szerb)
Az első mérkőzésen: 0–4
18.30: Riga FC (lett)–CSZKA Szófia (bolgár)
Az első mérkőzésen: 0–1
18.30: Slovan Bratislava (szlovák)–Milsami Orhei (moldovai)
Az első mérkőzésen: 4–2
19.00: Dinamo Tbiliszi (grúz)–DAC (szlovák)
Az első mérkőzésen: 1–1
19.00: AIK (svéd)–Shamrock Rovers (ír)
Az első mérkőzésen: 1–0
19.00: Kesla FK (azeri)–Balzan (máltai)
Az első mérkőzésen: 1–4
19.00: Apollon Limassol (ciprusi)–Stumbras (litván)
Az első mérkőzésen: 0–1
19.00: Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)–Connah's Quay (walesi)
Az első mérkőzésen: 3–1
19.00: Zalgiris (litván)–KÍ Klaksvík (feröeri)
Az első mérkőzésen: 2–1
19.00: Zaria Balti (moldovai)–Górnik Zabrze (lengyel)
Az első mérkőzésen: 0–1
19.00: Prishtina (koszovói)–CS Fola Esch (luxemburgi)
Az első mérkőzésen: 0–0
19.00: Vardar (macedón)–Pjunik (örmény)
Az első mérkőzésen: 0–1
19.00: Sarpsborg (norvég)–ÍBV (izlandi)
Az első mérkőzésen: 4–0
19.00: Häcken (svéd)–FK Liepaja (lett)
Az első mérkőzésen: 3–0
19.30: Nordsjaelland (dán)–Cliftonville (északír)
Az első mérkőzésen: 1–0
19.30: Progres Niederkorn (luxemburgi)–Qabala (azeri)
Az első mérkőzésen: 2–0
19.45: Beitar Jeruzsálem (izraeli)–Csihura Szacshere (grúz)
Az első mérkőzésen: 0–0
20.00: Luftëtari (albán)–Ventspils (lett)
Az első mérkőzésen: 0–5
20.00: FC Köbenhavn (dán)–KuPS (finn)
Az első mérkőzésen: 1–0
20.15: FK Sarajevo (bosnyák)–Bananc (örmény)
Az első mérkőzésen: 2–1
20.15: Maribor (szlovén)–FK Partizani (albán)
Az első mérkőzésen: 1–0
20.30: OFK Titograd (montenegrói)–B36 Tórshavn (feröeri)
Az első mérkőzésen: 0–0
20.30: Partizan Beograd (szerb)–Rudar Pljevlja (montenegrói)
Az első mérkőzésen: 3–0
20.30: Trencín (szlovák)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)
Az első mérkőzésen: 2–0
20.45: NK Osijek (horvát)–Petrocub (moldovai)
Az első mérkőzésen: 1–1
20.45: Coleraine (északír)–Szpartak Szubotica (szerb)
Az első mérkőzésen: 1–1
20.45: NSI Runavík (feröeri)–Hibernian (skót)
Az első mérkőzésen: 1–6
20.45: Tre Fiori (San Marinó-i)–Rudar Velenje (szlovén)
Az első mérkőzésen: 0–7
20.45: Dundalk (ír)–Levadia Tallinn (észt)
Az első mérkőzésen: 1–0
21.00: Domzale (szlovén)–Siroki Brijeg (bosnyák)
Az első mérkőzésen: 2–2
21.15: FH Hafnafjördur (izlandi)–Lahti (finn)
Az első mérkőzésen: 3–0

U19-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.30:
Finnország–Norvégia
19.30: Portugália–Olaszország

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

GOLF
23.00:
Barbasol Championship, 1. nap (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
12.05:
Tour de France, 12. szakasz, Bourg-Saint-Maurice–Alpe d'Huez, 175.5 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

MŰÚSZÁS
JUNIOR-VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, DUNA ARÉNA
10.00:
páros szabadprogram, elődöntő (Tv: Sport2)
15.00:
páros technikai döntő (Tv: Sport2)
19.30:
páros szabadprogram, döntő (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Székesfehérvár

Női selejtező (kezdés 8.30, utolsó csoport lövészet-futás 18.45)

SÁRKÁNYHAJÓ
8.00:
11. IDBF klublegénység sárkányhajó-világbajnokság, Szeged, Maty-ér (12 versenyszám döntői) 16.30-tól a Digi Sport1-en  

TENISZ
14.00:
WTA-torna, Bukarest, 4. nap (Tv: Digi Sport2)
18.00: WTA-torna, Bukarest, 4. nap (Tv: Digi Sport1)
19.00: ATP-torna, Umag, nyolcaddöntő: Fucsovics Márton–Marco Trungelliti (argentin)

VÍVÁS
Világbajnokság, Vuhszi

Női párbajtőr, férfi kard selejtező  

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BARCELONA
NŐK, CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
Izrael–Görögország
17.00: Olaszország–Horvátország
18.30: Hollandia–Franciaország
B-CSOPORT
15.30:
Németország–Törökország
20.30: Oroszország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
22.00: Szerbia–Spanyolország

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.11.14 15:52:32

Minden más foci BOROS MIKLÓS (Kolozsvár)

A Gazeta Sporturilornak a magyar kormány megerősítette, közvetlenül támogatja a klubokat.

2018.11.13 22:00:01

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

ALAPVONAL. Nagy átka ez a flancos játékvezetői reform a világ labdarúgásának. A fene nagy digitalizálással, a túlszabályozás miatt az unalom gödrébe taszajtják a játékot.

HIRDETÉS
HIRDETÉS