UEFA-kupa: tizenegy perc alatt fordított otthon a Bordeaux

2007.10.25. 21:58
A második játékrész elején tizenegy perc alatt fordította mag az eredményt a Bordeaux labdarúgócsapata az UEFA-kupa csoportkörének 1. fordulójában a Galatasaray ellen. Otthon nyert a Leverkusen, idegenben a Hamburg.
Az első félidő derekához érve megszerezte a vezetést a Galatasaray Bordeauxban. Ekkor David Jemmali szabálytalankodott a tizenhatoson belül, amiért a játékvezető tizenegyest adott. A büntetőt Shabani Nonda értékesítette.A második játékrészben aztán a francia együttes összekapta magát, előbb Cavenaghi találta kapuba nem sokkal a szünet után, majd Chamakh is eredményes volt, így a Bordeaux vert helyzetből fordította meg a mérkőzést, és tartotta otthon a három pontot.Hzaia pályán egyetlen góllal nyert a Bayer Leverkusen együttese a Toulouse ellen, ugyanis a mérkőzés egyetlen találatát Kiessling szerezte a harmincötödik percben.A norvág Brann otthonába látogatott, és Kompany hatvankettedik percben szerzett találatával el is hozta onnan a három pontot.
E CSOPORT
Leverkusen (német) – Toulouse (francia) 1-0 (Kiessling 35.)
E CSOPORT
D CSOPORT
Brann (norvég) – Hamburg (német) 0-1 (Kompany 62.)
H CSOPORT
Bordeaux (francia) – Galatasaray (török) 2-1 (Cavenaghi 52., Chamakh 63. ill Nonda 21.-11esből)