Ultrabalaton: az NS-csapat is körbefutotta a Balatont

SZ. H.SZ. H.
2020.10.05. 17:57
Munkatársaink az érmekkel (Fotó: Borza-Tóth Zsuzska)
Az október első hétvégéjén rendezett 221.9 kilométeres NN-Ultrabalaton futóversenyen a Nemzeti Sport csapata is részt vett.

Lapunk hobbifutó munkatársai immár ötödik alkalommal vágtak neki az ultratávnak, s bár a verseny rajtját a koronavírus-járvány miatt májusról októberre tették át a szervezők, a lényeg ugyanaz maradt: kollégáink remek csapatot alkotva szűk egy nap alatt teljesítették a kétszáz kilométer feletti távot.

A váltóverseny során bőven volt kihívás: napközben kánikulában futottak, éjszaka pedig hatalmas eső szakadt a nyakunkba. A Nemzeti Sport tíztagú váltója 23:20:20 óra leforgása alatt ért célba.

A Nemzeti Sport futócsapatának Borza-Tóth Zsuzsanna, Zombori Dorottya, Gy. Szabó Csilla, Csillag Nóra, Csillag Péter, Kormanik Zsolt, Skrapits László, Thury Gábor, Fekete András és Szalay Hédi volt a tagja, míg mellettük kerékpáros kísérőként Zombori András segített a frissítésben.

A célban (Fotó: ultrabalaton.hu)