Premier League: a Blackburn otthonában tarolt az Aston Villa

2007.11.29. 00:04
Elsősorban a második félidei remek játékának köszönhetően tarolta le idegenben az Aston Villa együttese a Blackburnt a Premier League 2. fordulójából elhalasztott mérkőzésen. A vendégek a szünet után háromszor is Friedel kapus hálójába.
A Villa az első félóra végéhez közeledve talált be először a hazaiak kapujába, méghozzá az ex-lyoni John Carew révén.A második játékrész elején aztán Barry volt eredményes tizenegyesből, majd a mérkőzés hajrájában Young és Harewood is bevette a Blackburn hálóját, és ennek köszönhetően a Villa kiütötte a hazaiakat.

PREMIER LEAGUE

2. FORDULÓ, ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
Blackburn–Aston Villa 0-4 (Carew 29., Barry 53.-11-esből, Young 81., Harewood 89.)