BL: Messi a pályán válaszolt Neuernek, a Barca-Bayern mémekben

2015.05.07. 13:04
Szerda este a Barcelona hazai pályán Lionel Messi vezetésével 3–0-ra legyőzte a Bayern Münchent, ezzel a katalán csapat hatalmas lépést tett a berlini finálé felé. Nézzük, hogyan reagált az internet népe a találkozóra!

Minden Dani Alvessel, a Barcelona ügyeletes trendfelelősével kezdődött. A brazil hátvéd ismét kitett magáért, extravagáns öltözetével finoman szólva sem olvadt bele a tömegbe.Dani Alvessel, a Barcelona ügyeletes trendfelelősével kezdődött. A brazil hátvéd ismét kitett magáért, extravagáns öltözetével finoman szólva sem olvadt bele a tömegbe.

(Forrás: Twitter)

A másik „divatdiktátor” a bayernes Robert Lewandowski volt, aki sajnálatos orrtörése miatt kényszerült maszkban futballozni a Camp Nouban.

A pillanat, amikor a Bayern Münchent irányító Pep Guardiola kilépett a Camp Nou gyepére, karrierje legnagyobb sikerei helyszínére, és köszöntötte korábbi játékostársát, jelenlegi edzőriválisát, a Barcelonát irányító Luis Enriquét. Mondhatni, hogy a fotósokat is érdekelte az üdvözlés momentuma.

Már a mérkőzés első 10-15 percében lehetett érezni, Lionel Messi sok fejtörést fog okozni a németeknek. Guardiola a háromvédős alapfelállásról gyorsan négy hátvédre váltott át.

Manuel Neuer a három kapott gól ellenére kiváló értékeléseket kapott. Többek között az ilyenek miatt.

Neuer megint Neuer volt (Forrás: Twitter)
Neuer vs. Suárez (Forrás: Twitter)

A szünetben matematikusok próbáltak magyarázatot találni arra, hogyan lehet még mindig 0–0 a meccs.

Shakira (Gerard Piqué kedvese) is sokat izgult az első gólért.

Természetesen Lionel Messi új frizurája is megmozgatta a közösségi oldalakat.

A 77. percben már nem Messi haja volt a téma, a négyszeres aranylabdás megtörte a jeget, majd három perccel később bolondot csinált Jérome Boatengből.Erről külön gyűjtésben emlékeztünk meg.

Manuel Neuer a vb-döntő után ismét meg akarta mutatni Messinek, ki is a főnök. Végül másképp alakult.

Messi várandós kedvese, Antonella Roccuzzo is boldogan fogadta a második gólt a lelátón (Forrás: Twitter)

Neymar gólja zárta a mérkőzést. Az MSN ezzel már 111 gólnál jár a jelenlegi szezonban, a BBC (nem a madridi, hanem a brit) szerint a Nirvana óta nem láthattunk ilyen erős triót.

Visszavágó egy hét múlva, Pep Guardiola és csapata rendkívül nehéz helyzetben van.