Női BL: Vágó kettőt vágott, az MTK győzelemmel kezdett

2013.08.08. 17:05
Az MTK női labdarúgócsapata győzelemmel kezdte a Bajnokok Ligája belfasti selejtezőcsoportját. A magyar együttes az ír Raheny Unitedet győzte le 3–2-re. Vágó Fanni duplázott az MTK-ban, a nyertes gólt pedig Papp Dóra szerezte a 69. percben.

A selejtező nyolc négyes csoportban zajlik, ahonnan az első helyezettek, valamint a két legjobb második jut fel a főtáblára, utóbbiak esetében nem veszik figyelembe a negyedikek elleni eredményeket. Az MTK két nap múlva a házigazda északír Crusadersszel, míg 13-án az ukrán Harkivval találkozik.

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
3. CSOPORT, 1. FORDULÓ
MTK–RAHENY UNITED (ír) 3–2 (2–1)

Belfast, 100 néző. Vezette: Pedersen (norvég) (Eide – norvég, O'Reilly – északír)
MTK: Szőcs R. – Szabó Zs., Demeter, Gál T., Pinczi – Csiszár, Smuczer (Tell 71.), Zágor (Papp D. 57.), Palkovics – Pádár, Vágó F. (Méry 86.) Vezetőedző: Medgyes Péter
RAHENY: Reid – Grant, Thorpe, Newman, Cooke – Creagh (Waldron 66.), Graham, McCabe (Shine 74.) Murray (K. Ryan 66.) – Killeen, Slattery. Vezetőedző: Casey McQuillan
G: Vágó F. (1–0) a 12., McCabe (1–1) a 15., Vágó F. (2–1) a 39., Creagh (2–2) az 52., Papp (3–2) a 69. percben