nemzetisport.hu 2017.09.24 19:05 Frissítve: 2017.09.24 19:55

PL: a két újonc összecsapásán a Newcastle húzta a rövidebbet

A Newcastle United idegenben 1–0-ra kikapott a Brightontól a Premier League 6. fordulójának vasárnapi mérkőzésén, az újoncok összecsapásán.

Az előző idényben a Newcastle egyedüli csapatként hazai pályán (2–0) és idegenben is (2–1) megverte a Brightont a másodosztályban, most azonban nem volt ilyen sikeres. A kék-fehérek ezúttal otthon tartották a három pontot, a győztes gólt Tomer Hemed szerezte az 51. percben.

HEMED GÓLJA

A Brighton menedzsere, Chris Hughton hetedik meccsén először vezette győzelemre mindenkori csapatát a Newcastle ellen.

ANGLIA, PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
Brighton & Hove Albion–Newcastle United 1–0 (Hemed 51.)

20. Crystal Palace 6 6   0–13 –13    0

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.11.18 11:20:28

Angol labdarúgás nemzetisport.hu

Wenger csapata az első félidő végén döntötte el a mérkőzést, a vendégek vitatni fogják Dean játékvezető ítéleteit.

2017.11.09 16:42:52

Angol labdarúgás MAROSI GERGELY

Bivalyerős a csapat, épül az új stadion, okos a stratégia – de a Tottenham vitrinjébe még nem került új trófea.

2017.11.05 13:11:09

Azpilicueta már az ötödik gólpasszát adta honfitársának • Mourinhóék hátránya 8 pont a City mögött.

2017.11.05 15:04:32

Az idényben már 52 gólnál jár a Guardiola-csapat, erre senki sem volt képes a Premier League bevezetése óta.