nemzetisport.hu 2016.03.17 07:07 Frissítve: 2016.03.17 11:20

NHL: a Philadelphia is legyőzte a címvédő Chicagót

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) szerdai játéknapján a Philadelphia Flyers 3–2-re nyert a címvédő Chicago Blackhawks vendégeként, amely sorozatban negyedszer kapott ki.

A Canadiens egy góllal jobb volt a Sabresnél (Fotó: Reuters)

Már rájátszást érő helyen áll a Philadelphia, miután 1–2-ről fordított a címvédő Chicago otthonában. A Flyers a legutóbbi tíz meccsén 8–1–1-es mérleget produkált. A Blackhawks sorozatban negyedszer kapott ki, ez a leghosszabb szériája az idényben.

Az Edmonton tízgólos mérkőzést nyert meg a St. Louis Blues ellen úgy, hogy négy találata emberelőnyből született. Az Oilers a mérkőzést megelőző legutóbbi tizennégy meccsén 32 fórból csak egy gólt ütött, a Blues ellen viszont hatból négyet kihasznált.

Paul Byron 1:45-tel a hosszabbítás vége előtt betalált, így a Montreal 3–2-re győzött a Buffalo Sabres vendégeként. Ben Srivens, a Canadiens kapusa 41 védést mutatott be.

Anaheim Ducks–New York Rangers 1–2

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2016.06.20 07:48:33

Amerikai sportok GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

LeBron James megcsinálta! • Kyrie Irving triplája döntött • A Golden State 3–1-ről bukott el.

2016.06.14 08:56:52

Irving és James elképesztő estét produkált; hiányzott Green, megsérült Bogut.

2016.06.11 07:47:30

Steph Curry volt a Golden State vezére, így 3–1-es előnnyel utazhat haza Oaklandbe.

2016.06.09 08:18:02

LeBron James 32, Kyrie Irving 30 pontot szórt • A Warriors nem tudott mit kezdeni a Cavs védekezésével.

2016.06.06 07:55:12

Stephen Currynek 25 percet sem kellett a parketten töltenie, olyan sima meccs volt.