Itt van Amerika
nemzetisport.hu 2019.04.14 13:09

NHL: a bajban levő Tampa Bay legjobbját is elveszítette

Az alapszakaszgyőztesként az NHL rájátszását két vereséggel kezdő Tampa Bay kénytelen nélkülözni a Columbus Blue Jackets elleni párharc következő mérkőzésén legjobbját, az eltiltással büntetett Nyikita Kucserovot.

Mint ismert, az orosz játékos a legutóbbi mérkőzés harmadik harmadában alattomosan kiütötte Markus Nutivaarát, de végül megúszta egymeccses eltiltással. Az indoklás szerint a veszélyes ütés éppen egy tehetetlen helyzetben érte az ellenfelét.

Nincs könnyű dolga a Tampa Baynek, miután az első két meccset hazai pályán bukta el a négy győzelemig tartó párharcban, pedig előtte az alapszakaszban brillírozott, most pedig Kucserov nélkül kellene megpróbálnia nyerni idegenben a Blue Jackets ellen.

Columbus–Tampa BayÁprilis 16.
 Tampa Bay–ColumbusÁprilis 19. (ha szükséges)
Columbus–Tampa Bay
Április 21. (ha szükséges)
Április 23. (ha szükséges)

2019.04.19 10:37:21

Amerikai sportok nemzetisport.hu

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság 2019-es szezonjának divíziónkénti végeredménye.

2019.04.19 10:34:53

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság 2019-es alapszakaszának menetrendje – 11–17. forduló.

2019.04.19 10:13:28

2019.04.19 09:08:08

Amerikai sportok GOBODICS TAMÁS (KEZDO.HU)

Szintén idegenben nyert a Philadelphia, míg a San Antonio otthon is legyőzte a Denvert.

2019.04.18 08:20:41

Amerikai sportok GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

A Milwaukee-nak az első félidőben még volt egy hullámvölgye, de végül hozta a kötelezőt.