Vízilabda: elutasították a mieink óvását a junior Eb-n

2016.09.16. 00:14
Hiába óvott a magyar küldöttség a hollandiai férfi junior Európa-bajnokság elveszített csütörtöki negyeddöntője után, a beadványt első fokon elutasították – derült ki a Magyar Vízilabda-szövetség hivatalos honlapjáról.

Mint beszámoltunk róla, 12–9-es olasz vezetés után a holland rendezők folyamatosan 13–9-et írtak az eredményjelzőre, így hiába lett valójában 12–12 a végeredmény, a hiba miatt a zsűri úgy döntött: 11–9-es olasz vezetésről újra le kell játszani az utolsó 3 perc 49 másodpercet – a magyaroknak jórészt emberhátrányban.Mint beszámoltunk róla, 12–9-es olasz vezetés után a holland rendezők folyamatosan 13–9-et írtak az eredményjelzőre, így hiába lett valójában 12–12 a végeredmény, a hiba miatt a zsűri úgy döntött: 11–9-es olasz vezetésről újra le kell játszani az utolsó 3 perc 49 másodpercet – a magyaroknak jórészt emberhátrányban.

A második finisben már nem tudtak érvényesülni Horkai György tanítványai, 13–10-es olasz győzelem született – ezt követte az óvásunk, majd annak elutasítása.