nemzetisport.hu 2013.12.12 18:19 Frissítve: 2014.08.25 03:54

Rp úszó Eb: Kozma Dominik 9. lett 50 gyorson

Kozma Dominik a 9. helyen ért célba az 50 méteres férfi gyorsúszás döntőjében a herningi rövid pályás Európa-bajnokság csütörtöki döntőjében.

A szintén csütörtök délután megtartott elődöntőből ötödikként a fináléba jutó Kozma 21.78-cal lett 9.

Az aranyérmet az orosz Vlagyimir Morozov szerezte meg 20.77-tel, a második az olasz Marco Orsi (21.00), a harmadik az ukrán Andrij Govorov (21.17) lett.

2019.10.08 20:21:05

Úszás CSURKA GERGELY

ALAPVONAL. A napi hét órákat, tíz kilométereket tréningezők érdekében kellene meggátolni, hogy a sportág végzetesen lemaradjon.

2019.10.05 16:50:29

Úszás B. L.

Jakabos két egyéni ezüstöt szerzett, Szentes és Szilágyi is második lett, Gyurta Gergely bronzérmes.

2019.09.30 12:13:16

Úszás KOVÁCS ERIKA

A vk-sorozatot 1989 óta íródó történetében második alkalommal rendezik nagy medencében a versenyeket.

2019.09.30 09:50:16

Úszás nemzetisport.hu

A budapesti verseny az idei úszó-vk negyedik állomása.

2019.09.28 23:41:50

A teljes magyar úszóválogatott és a junior-vb magyar érmesei is ott lesznek a Duna Arénában.