Wimbledon: Stollár Fanny is kiesett a selejtezőben
Stollár Fanny két szettben kikapott japán ellenfelétől, így már a selejtező első fordulójában búcsúzott a wimbledoni teniszbajnokságon.
A mérkőzést eredetileg kedden rendezték volna, de a rossz időjárás miatt szerdára halasztották.
A világranglistán 204. magyar játékos Omae Akikóval (237.) csapott össze, s mindössze négy játékot tudott nyerni.
Az év harmadik GS-tornáján Babos Tímea és a szabadkártyás Fucsovics Márton a főtáblán kezd.
ANGOL NEMZETKÖZI BAJNOKSÁG, WIMBLEDON (28 100 000 font, fű)
NŐI EGYES, SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ
Omae Akiko (japán)–Stollár Fanny 6:1, 6:3
Legfrissebb hírek

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban
Tenisz
2026.06.21. 21:18

Stollárék döntő rövidítés után jutottak elődöntőbe Berlinben
Tenisz
2026.06.18. 17:24
Ezek is érdekelhetik






