Wimbledon: Stollár Fanny is kiesett a selejtezőben

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.06.28. 17:20
Stollár Fanny két szettben kikapott japán ellenfelétől, így már a selejtező első fordulójában búcsúzott a wimbledoni teniszbajnokságon.

A mérkőzést eredetileg kedden rendezték volna, de a rossz időjárás miatt szerdára halasztották.

A világranglistán 204. magyar játékos Omae Akikóval (237.) csapott össze, s mindössze négy játékot tudott nyerni.

A női selejtezőben érdekelt másik magyar, Gálfi Dalma már kedden búcsúzott, miután kikapott a német Antonia Lottnertől.

Az év harmadik GS-tornáján Babos Tímea és a szabadkártyás Fucsovics Márton a főtáblán kezd.

ANGOL NEMZETKÖZI BAJNOKSÁG, WIMBLEDON (28 100 000 font, fű)
NŐI EGYES, SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ
Omae Akiko (japán)–Stollár Fanny 6:1, 6:3

Legfrissebb hírek

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben

Tenisz
7 órája

Doppingvétség miatt négy évre eltiltották a 2023-as női wimbledoni bajnokot

Tenisz
2026.06.22. 16:33

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban

Tenisz
2026.06.21. 21:18

Pegula döntő játszmában legyőzte Szabalenkát a berlini elődöntőben

Tenisz
2026.06.20. 17:41

Stollárék döntő rövidítés után jutottak elődöntőbe Berlinben

Tenisz
2026.06.18. 17:24

Továbbra is semleges színekben indulhatnak az orosz teniszezők Wimbledonban

Tenisz
2026.06.18. 12:15

Ismét együtt indulnak a Williams nővérek a wimbledoni tenisztornán

Tenisz
2026.06.16. 14:52

Stollárék párosa meccslabdákról fordítva verte meg az első kiemeltet Berlinben

Tenisz
2026.06.16. 13:21
Ezek is érdekelhetik