Tenisz: nem fért bele Babosnak a két 0:5-ös sorozat

2019.03.07. 21:40
Babos Tímea számára korán véget ért az Indian Wells-i torna (Fotó: AFP)
A világranglista 102. helyén álló Babos Tímea számára az 1. forduló jelentette a végállomást az Indian Wellsben zajló női tenisztornán, mivel két szettben kikapott a kazah Julija Putyincevától (47.).

Pocsékul kezdődött a mérkőzés a magyar játékos számára, hiszen az első öt játékot egyaránt elveszítette (0:5), és bár a harmadik adogatását 0:40-ről megfordítva hozni tudta, hamar elment számára a szett is (1:6).

A második már jóval jobban indult, hiszen 3:1-re ellépett ellenfelétől, de ezt követően újra öt játékot nyert meg zsinórban kazah ellenfele, amivel lezárta a meccset (3:6).

Babos Tímea korábban párosban is búcsúzott a tornától.

WTA-TORNA, INDIAN WELLS (9 035 482 dollár, kemény pálya)
EGYES, 1. FORDULÓ
Putyinceva (kazah)–Babos (magyar) 6:1, 6:3

NŐI PÁROS, 1. FORDULÓ
Elise Mertens, Arina Szabalenka (belga, fehérorosz)–Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 2.) 6:1, 6:7 (4–7), 10–8