Tenisz: Babos kikapott a manchesteri nyolcaddöntőben
Babos Tímea három játszmában kikapott a második helyen kiemelt amerikai Madison Brengle-től a manchesteri 100 ezer dollár (28 millió forint) összdíjazású füvespályás női tenisztorna nyolcaddöntőjében.
A világranglista 143. helyezettje a pénteki mérkőzés első játszmáját 4:1-es vezetésről 6:4-re elveszítette, de a második szettben 36 perc alatt egyenlített.
A döntő szakaszban a világranglistán 98. helyen álló rivális elnyerte Babos első és utolsó adogatójátékát, így továbbjutott.
ITF, MANCHESTER (100 000 DOLLÁR, FŰ)
NYOLCADDÖNTŐ
Brengle (amerikai, 2.)–Babos 6:4, 4:6, 6:3
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
Tegnap, 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



