Davis-kupa: másfél szettig jó volt minden – kikaptak Fucsovicsék

2015.07.18. 15:11
A Fucsovics Márton, Gödry Levente kettős négy szettben kikapott a Mirza Basic, Amer Delic duótól, így a vasárnapi záró nap előtt a bosnyákok 2–1-re vezetnek ellenünk a tenisz Davis-kupa euro-afrikai zóna II-es csoportjának 2. fordulójában.

Pedig nem indult rosszul a mérkőzés a mieink számára, hiszen az első szettet alig fél óra alatt 6:3-ra megnyerték, sőt, a másodikban is brékelőnnyel álltak, és 4:2-re vezettek. A rövidítést óriási csatában, 10–8-ra hozták aztán a bosnyákok – pedig három szettlabdánk is volt –, a harmadik felvonásban pedig 4:4 után brékeltek, és már náluk volt az előny.

A negyedik szettben aztán már nem volt esélyük Fucsovicséknak, egy játékot sem tudtak megnyerni, így a bosnyákok győztek, és karnyújtásnyira kerültek a továbbjutástól.