Davis-kupa: hiába a szettelőny, egyenlítettek a bosnyákok

2015.07.17. 19:08
Második mérkőzését elveszítette a magyar Davs-kupa-válogatott az euro-afrikai zóna II-es csoportjának 2. fordulójában, így 1–1-re áll Bosznia-Hercegovina ellen Siófokon.

Fucsovics Márton kora délutáni ötszettes győzelmét követően Nagy Péter lépett pályára, Mirza Basic ellen az első szettet megnyerte6:4-re, de ezt követően ellenfele kerekedett felül. 6:4-gyel egyenlített, majd 6:3-as játszmával átvette a vezetést.Fucsovics Márton kora délutáni ötszettes győzelmét követően Nagy Péter lépett pályára, Mirza Basic ellen az első szettet megnyerte6:4-re, de ezt követően ellenfele kerekedett felül. 6:4-gyel egyenlített, majd 6:3-as játszmával átvette a vezetést.

A negyedik játszmában a bosnyák 4:1-re elhúzott, Nagy ezt követően visszabrékelt, de 4:3 után nem tudott újabb gémet nyerni.

Így a szombati páros mérkőzés előtt döntetlenre áll a két válogatott.